Fitko a menštruácia

25. mar 2023

Ahojte, dnes ráno som dostala menštruáciu, brala som lieky proti bolesti aj som si pospala,lebo mi bolo zle, kŕče v podbrušku, hrozná bolesť krížov a slabosť. Už mi je ale lepšie. Je fajn nápad ísť večer do fitka keby mi je dobre? Kardio na začiatok a nejakých par cvikov na spodnú časť tela. Som začiatočník vo fitku žiadne extremne váhy. Šla by som sa len prejsť ale skoro stale prší.
Ďakujem 🙂

marca12
25. mar 2023

Ja cvicim aj pocas menstruacie a velmi mi to pomaha,nemavam take bolesti ako predtym,ked som necvicila.

ninka99865
25. mar 2023

Presne tak aj mne. Aj keď sa musím nadopovať liekmi, ale v konečnom dôsledku sa mi cvičí super, podám super výkon (oveľa lepší ako tesne pred ms..) a aj na bolesti je to fajn 🙂

juliet86
25. mar 2023

mne osobne.cvicenie pocas orveho najhorsieho dna kramov nerobil odobre a uz by som sa donho znovu nenutila. pocuvaj svoje telo

kacernakokse
25. mar 2023

Choď, uvidíš ako sa ti bude cvičiť. Nijak ti to neuškodí, len by som sa zbytočne nepremahala.

simsalabim
25. mar 2023

V den, ked mam bolesti, necvicim. Telo potrebuje oddych a regeneraciu.

minsi
25. mar 2023

Ja v prvý deň ms necvicim bruško a nohy. Skôr si dávam taký ľahký tréning, aby som nezaťažovala telo, len taký na odreagovanie.

kaca222
25. mar 2023

Áno jasné, väčšinou mi to aj pomohlo na bolesti