Ešte som nebola na kontrole po pôrode

15. aug 2024

Ahojte žienky. Je to veľký problém keď som nebola ešte na kontrole po pôrode ? Dcera ma 10 mes. Úprimne poviem nazaiatku som zabudla 🫣 potom stále niečo a teraz som si tak spomenula ze teraz mam ísť aj na preventivku🫣😏 nemala som ani nemám žiadny problem dokonca ma ani šiť nemuseli ani nič okrem toho sa sa budem cítiť celkom dosť trápne ze som to takto zanedbala nič vážne ze ? 🫣

oskvarka
15. aug 2024

nie v pohode

personality
15. aug 2024

V pohode ved je to Tvoje zdravie, doktor Ta pozrie normálne ako vtedy by Ta, tak aj teraz.

pribinak
15. aug 2024

Nič strašne. Toto sa maminám stáva dosť často. Normálny lekár si odpustí nejaké hlúpe komentáre

lauriik
15. aug 2024

Tiez som pri prvej takto zabudla a isla som ovela neskor. Nikto nic nehovoril 🤷🏼‍♀️

babydesire
16. aug 2024

Neboj sa nikto ťa zato neukamenuje ALE..ja som šla po drubom pôrode po šestonedeli na kontrolu..cítila som sa ok,ms ešte nebol,kojila som, rodila som v deň termínu, sama sa vypytala,bez nastrihu,bez šitia..zdravá som,nič nebolí...a urobil ster a výsledky prišli pozitívne - predrakovinovy stav, šla som na operáciu - konizaciu krcka, rakovina sa vtedy vďaka tomu nerozvinula,,dodnes sa pýtam,čo by bolo ak by som tam vtedy nešla - až by som mala príznaky ? A aké to sú ? Nepravidelne krvácanie napríklad,, čo po pôrode a kojeni je normálne,,takže by som to prehliadla a možno by som toto tu teraz už nepísala ...áno, tie otravné preventívny majú zmysel, takže chod určite hneď ako sa ti bude dat

autor
16. aug 2024

@babydesire už som sa objednala 🫣 medzi časom som aj zistila ze som tehotná 🥹 takze to bude celkom zaujímavé 😅

babydesire
16. aug 2024

Ok no to je pekné 😚 Tak potom - veľa zdravia zelam