Ešte mi neskončilo šestonedelie a krvácam

mantovaveronika
25. dec 2023

Dobrý deň môžem sa opýtať mne ešte neskončilo šestonedelie a krvacam mohla som dostať menštruáciu alebo nie

rybka1987
25. dec 2023

@mantovaveronika ved cele sestonedelie sa krvaca este z porodu, nie menzes, ci?

mantovaveronika
autor
25. dec 2023

@rybka1987 ale ja som prestala krvácať a zase krvacam takže neviem čo to môže byť

ivangeline
25. dec 2023

...po 6sto je najprv ovu

vkatush
25. dec 2023

@mantovaveronika mne sa počas 600n asi 2x zastavilo a potom znova spustilo. Hlavne ak kojíš, pri satí sa ti znova sťahuje maternica a teda znova krvácaš. Čarovné telo 😂

mantovaveronika
autor
25. dec 2023

@vkatush práveže nekojim

mantovaveronika
autor
25. dec 2023

@ivangeline práveže mne ešte neskončilo šestonedelie

maryetta
25. dec 2023

Moze to byt aj cistenie este a mylsim ze sa istotne stalo ze aj cyklus. Ale jasne ze kym bude ustaleny… pravidelny tak to potrva. Proste hormony sa musia dat na poriadok.

mantovaveronika
autor
25. dec 2023

@maryetta ďakujem veľmi pekne

ivangeline
25. dec 2023

@mantovaveronika ...takze cistenie ci ms je jedno (ci nie je? akoze preco by nebolo?)...po 6sto pride ovu.

viestta
25. dec 2023

@mantovaveronika sestonedelie zvycajne trva okolo 6 tyzdnov, ale u kazdej zeny je to individualne, kludne si mohla dostat prvu menstruaciu aj skor ako po siestich tyzdnoch, niektore maju ocistky cely cas pocas tych cca siestich tyzdnov, niektore len par dni. Ked uz si nemala ziadne vytoky, a blizis sa ku koncu siestich tyzdnov mohla uz prebehnut aj ovulacia aj prist menstruacia.

mantovaveronika
autor
26. dec 2023

@viestta ďakujem veľmi pekne

simca06022011
26. dec 2023

Áno, môže to byť aj menštruácia. Ak nemáš iné problémy, príde krvácanie a odíde, tak to bude ms. Po 600nedeli ideš na kontrolu ku gyn, nie? Tak skontrolujete tam.
Ma hospitalizovali kvôli krvácaniu a aj lekár sa vtedy pýtal ci to nemôže byť ms. Nie je to rarita asi...

mantovaveronika
autor
26. dec 2023

@simca06022011 ďakujem veľmi pekne