Entizol a Gynoflor - skúsenosti

nikuskaakolarova
23. jan 2023

Ahojte dnes mi gynekologička predpísala entizol + macmiror a po dobrati týchto liekov gynoflor na zápali a baktérie máte prosím niekto skúsenosti s tým entizolom a gynoflorom? Mám strach z nežiadúcich účinkov bojím sa si tie lieky dat😒a hlavne ten entizol a prosím zabralo vám to pomohol vám? Ďakujem

vierkainka
23. jan 2023

Entizol je perfektný liek.Likviduje všetko zlé.Mne velmi pomohol.

nikuskaakolarova
autor
23. jan 2023

@vierkainka a nemala ste žiadne vedľajšie účinky?

lenkatomaskova
23. jan 2023

Zdravým ja som to užívala na vaginózu ten entizol bala som sa tieš ked som si prečítala leták ale musim povedat že to boli najlepšie antibiotika ktore ma preliečili ze sa mi to uz neopakovalo a žiadne nežiadúce ucinky som nemala probiotika som mala take na jedenie biopron a po douživani som si davala floragyn myslim

ibrunova
23. jan 2023

Gynoflor je len na úpravu flóry.

nikuskaakolarova
autor
23. jan 2023

@ibrunova áno už som zistila ďakujem 🙂

nikuskaakolarova
autor
23. jan 2023

@lenkatomaskova tiež ste mali opakovane zápaly? Dúfam že mi to tiež už pomôže lebo toľko ATB už mám tak pokazené trávenie žalúdok črevá

lenkatomaskova
24. jan 2023

@nikuskaakolarova ano vkuse kedže som chcela bábätko tak som všetko poctivo brala čo mi lekarka predpísala ale ja som o niektorých zápaloch ani nevedela až pri sťeroch sa mi niektoré potvrdili potom som uz mala veru pokoj dlhodobo som ale brala probiotika aby sa mi zapáli neopakovali niečo ako gynoflor alebo floragyn a dobry je taky gel s tea tree ale neviem ako sa vola ma dobre účinky spokojna som bola po kúpalisku abo po styku alebo večer preventívne som si dávala aby ma nenavštívila mykóza alebo niečo iné

alenka290892
25. jan 2023

Ahojte, ja mám tiež predpísaný Etnizol. Mám.vaginálne tablety. Opakovaná Gardnerella vaginalis. Snáď mi pomôže. Pomohli vám vaginálne tablety alebo ste mali na užívanie?
Ďakujem

nikuskaakolarova
autor
25. jan 2023

@lenkatomaskova a mala ste také zvláštne pachute z tej tabletky? Ja ano takú horkú a ešte nejakú zvláštnu a neviem či ich užívať kvôli tomu či prestať

lenkatomaskova
26. jan 2023

@nikuskaakolarova ja si to už nepamätám ale všetko je krátkodobé takže ak mate pachuť to sa po dobratí vytratí určite to douživajte celé aby ste sa preliečili nie je sa čoho bát sú to ozaj dobré antibiotiká a vždy sa môžte poradiť zo svojou lekárkou či je to v poriadku ak mate pochybnosti.

nikuskaakolarova
autor
26. jan 2023

@lenkatomaskova dobre ďakujem pokračujem v užívaní 🙂

lenkatomaskova
26. jan 2023

@nikuskaakolarova nie je za čo skoré uzdravenie prajem

nikuskaakolarova
autor
26. jan 2023

@lenkatomaskova ďakujem len keby ma z nich aj žalúdok nebolel dnes extrémne

lenkatomaskova
26. jan 2023

@nikuskaakolarova papate aj probiotika? Entyzol tablety sa jedia vždy s jedlom alebo po jedle aby vas nebolel žalúdok a probiotika tablety su dôležité aby ste nemali krče a tie sa jedia 2h pred antibiotikami alebo 2h po zjedení antibiotík ako každému vyhovuje vtedy tieto kŕče prestanu

nikuskaakolarova
autor
27. jan 2023

@lenkatomaskova áno tabletky papám vždy po jedle hneď a dávam si aj probiotiká ale ten žalúdok ma začne bolieť väčšinou na večer ale ja to mám už asi pokazený žalúdok lebo mi dávali same antibiotiká veď už asi viac ako pol roka som len ma antibiotikách tak asi z toho už mi ani probiotiká nezaberajú

miriamamama
28. jan 2023

@nikuskaakolarova ano všetko uvedené zaberie. Entizol je ťažší na žalúdok, mala som po ňom búšenie srdca, bolesti žalúdka a nespavosť - prežila som. gynoflor ti nemá čo urobiť aké nežiadúce to sú len lokálne vaginálne probiotiká

miriamamama
28. jan 2023

@nikuskaakolarova probiotiká zaberajú... treba ich užívať pravidelne a s potrebnými odstupmi a hlavne dlhodobejsie

vierkainka
29. jan 2023
r_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz