Endometrióza - prírodná liečba

monitas15
20. nov 2023

Mám tu niekoho kto začal prírodnou liečbou tejto pliagy a stav sa mu zhoršil?

levantinka
21. nov 2023

Viem ze otazka sa ma netyka. Kedze mne prirodna liecba pomohla. Ale len ti chcem dat radu, ze nestaci si davat bylinky. Treba zmenit stravu a zivotny styl. A precistit si organizmus. Telo sa musi znova nastartovat. Vycistene zacat zdravu zivu stravu. Nemyslim iba raw. Treba balans. Ziadne maso - plne hormonov a absolutne nevhodne pre telo. Nejest biely cukor, vysokospracovane potraviny, mliecne vyrobky. A pozor na soju vo vacsom mnozstve.

Odporucam okrem byliniek uzivat lipozomalny glutathion aspom 500mg denne. Okrem ineho obnovuje bunky. A magnezium malat alebo vysoke davky magnezia kazde rano ak mavas bolesti, plus budes mat viac energie. Ovocie zelenina z obchodov ti nedaju uplny dostatok vitaminov, ako zo zahrady. Cize nejake lipozomalne (vysokovstrebatelne) vitaminy su pre telo tiez fajn.

Dakedy som mala hodne zlu endo, skoro som umrela. Zle stavy, bolesti, stale operacie. Do nemocnice som chodila jak na klavir. Krik od bolesti poculi susedia.

Ked sa chces vyliecit, nestaci vsak iba davat do poriadku fyzicku schranku ale dbaj aj na svoje dusevne zdravie. Uzko to suvisi. Zelam vela zdravicka 💙

monitas15
autor
21. nov 2023

@levantinka ďakujem za radu, lepok mlieko nejem uz 5 rokov a mäso a cukor som úplne vylúčila pred mesiacom a pol… zaradila som bylinky aj nejaké doplnky, prechadzky na čerstvom vzduchu, jóga a praveze odvtedy sa mi stav zhoršil… neustále pichanie v ľavom boku

levantinka
21. nov 2023

@monitas15 Daj tomu cas, ani mne to neislo hned. Trva kym sa telo da do poriadku. Hlavne ziaden stres.

Ak ta picha tak to su zrejme loziska a oni tlacia na nerv. Bola si uz na operacii? Najlepsie je ked co sa da ostrania a zacnes ist takouto cestou. Hlavne sa nikdy nevzdavaj. Uvidis ze neskor ti bude ovela lepsie. Mne trvalo asi 9 mesiacov kym mi uz skoro nic nebolo a odvtedy uz len lepsie. Drzim palce a mysli pozitivne. Liecis sa a vyliecis sa 🫂