Duphaston - meškanie menštruácie

jarka151
21. jún 2023

Ahojte, chodím do CAR. Minulý cyklus som mala Letrozol, na ktorý som nereagovala. Dostala som teda Duphaston, po ktorom vždy na 4. deň dostanem menštruáciu. Teraz mi mešká, dneska je presne týždeň od požitia poslednej tabletky. Test negatívny.

Moja otázka znie, do koľkých dní je normálne dostať MS od požitia poslednej tabletky? neviem totižto kedy volať do CAR, nakoľko som sa mala objednať 12.-13. DC. Za odpovede vopred ďakujem.

janetinka27
21. jún 2023

@jarka151 ahoj, na letrozol si nereagovala, nemala si teda ziadny dominantny folikul? Cize ani ovu?

jarka151
autor
21. jún 2023

@janetinka27 nie, vobec nic. Mam PCOS skusala som prvy krat brat taketo lieky, nakolko sme sa este len teraz zacali snazit. Teraz mi skusila dat Clostyl, ale MS nikde... tak neviem co sa deje, prvy krat sa mi stalo ze som po duphastone nedostala 🙂 zase meskanie je este len 3 dni, tak uvidim. Rozmyslala som, ci to nebude tym ze mi letrozol znizil estrogen na tolko, ze duphaston uz nestacil, ale neviem.... len by som chcela vediet dokedy pockat, aby som vedela kedy volat mojej Dr. 🙂