Duphaston a žiadna menštruácia

horvathiova
14. jan 2022

Dobrý deň, používam už vyše 2roky duphaston pretože nemám pravidelnú menštruáciu, ale tentokrát sa ešte po duphastone nedostavila menštruácia, mohli by ste mi dievčatá poradiť či v tom môže byť nejaký problém alebo môžem byť v ťahu.? Za každú odpoveď ďakujem.

bolarazjedna
14. jan 2022

Koľko dní už neberieš duphaston?

bolarazjedna
14. jan 2022

Mne sa stalo, že som dostala až po 7 dňoch. Určite je aj možnosť, že si tehu, sprav si test zajtra z prvého ranného moču, už by to malo ukázať, ak si po očakávanom dní menzesu.

sense
14. jan 2022

A tehu test si neskúšala robiť?

marticka85po
14. jan 2022

Pred par rokmi som ho brala 3roky kvoli nepravidelnemu cyklu a asi 2x sa mi stalo ze som dostala MS az 14dni po vysadeni. Lekar ma pozrel,skonstatoval ze vystelka je nizka a preto som sa nerozkrvacala. Povedal ze zbytocne este aj vyvolavacku pchat do mna,tak som cakala a MS nakoniec prisla do tych 2.tyzdnov ale slabsia nez obvykle. Cize este par dni by som pockala a potom zasla za lekarom

horvathiova
autor
14. jan 2022

@bolarazjedna práve mne stačilo pobrat 10 niekedy aj menej tabletiek a menštruácia došla skôr než som dobrala všetky, ale teraz všetky som dobrala čakám a vôbec nič, snažíme sa s priateľom o babo ale nedarí sa nám už vyše rok pretože mám PCO

horvathiova
autor
14. jan 2022

@marticka85po ďakujem krásne za radu

horvathiova
autor
14. jan 2022

@sense zatiaľ nie, ale skúsim a dám vedieť