Duphaston a Ascorutin - krváca žena pri potrate aj napriek týmto liekom?

9. apr 2024

Ahojte ženy. Som v druhom mesiaci a berem 2x1 denne duphaston a od včera aj 3x1 denne Ascorutin kvôli špineniu. Chcem sa ale opýtať.. V prípade ak by došlo k potratu, zadržia tieto lieky krvácanie alebo budem vedieť o tom že sa niečo deje? Neviem či majú takú silu aby dokázali zadržať krvácanie ako prejav potratu, ale dúfam že nie. Rada by som totiž vedela na čom som a keďže odzačiatku sa dr niečo nepozdáva, tak som sa dnes začala zamýšľať či vôbec zistím že došlo k potratu ak k nemu náhodou nedajbože dôjde. Nemáte niekto osobnú skúsenosť ako to je? Vďaka.

sejbipi
9. apr 2024

Krvácanie nezadržíš nijako. To sa proste musí vyčistiť maternica, ak sa niečo udeje. Nezostane to v tebe

autor
9. apr 2024

@sejbipi super, ďakujem za odpoveď 🙂 Ja som sa len bála že čo ak to náhodou nastane a tieto lieky to budú "potláčať" a nebudem o tom ani len tušiť.

trgypadl
9. apr 2024

Ahoj,je to vysoko individualne,neriadila by som sa vyjadrenim vyssie, byva aj zamlkniuty potrat zial. Cize nemusis vediet,ze sa nieco deje.takto treba len dufat ,ze bude vsetko v poriadku

monnci2226
9. apr 2024

ak sa nahodou stane ze babatku prestane bit srdiecko tak nemusis hned vediet ze sa nieco deje, casto sa na to pride az pri kontrole a to prirodzene vycistenie moze nejaku dobu trvat tzv. zamlknuty potrat....
ak by prislo k prirodzenemu potratu (babatko nie je vyvojovo v poriadku a telo sa tym vysporiada potratom, alebo nejake kompikacie nastanu u zeny ze zena nie je zdravitne ok) tak sa krvacanie spusti aj napriek tymto liekom. drzim palce aby ani jedno nebolo tvoj pripad

autor
9. apr 2024

@trgypadl
@monnci2226 jasne rozumiem, ďakujem vam