Dračia krv a Ashwagandhou na myómy a cysty

25. aug 2024

Pomohol niektorej z vás tento produkt, prosím? Čítala som na viacerých stránkach o ashwagandhe, že regeneruje najmä mozog a pomáha pri psychickej a fyzickej záťaži. Mali ste niekto dračiu krv od Trávnička? Spokojnosť? Oproti ostatným produktom tohto typu je na nete asi najdrahší, ale ide mi hlavne o to, či vie pomôcť na ženské problémy 😥. Alebo stačí čisto len dračia krv? Pomáha? Absolvovala som niekoľko čistení maternice, 2x mi ostraňovali polyp na krčku, mávam špinenia mimo cyklu aj po styku, ale zistený myóm to vraj nespôsobuje, lebo je na bočnej stene maternice a nie je veľký (vysvetlenie dr.). Trápim sa takto cca 10 rokov, nevládzem už, dokonca som medzitým zmenila aj gyn. Ten mi navrhol vybratie maternice, ak sa to nezlepší. Pritom menštruáciu mám v pohode, skôr slabšiu. Žiadne iné vyšetrenia okrem endokrinologického mi nikdy neodporučili (tam som ok). Plus preventívky, na tie chodím poctivo. Už to proste nedávam...

levantinka
25. aug 2024

Vyzivove doplnky nevyriesia problem, mozu trosicka dopomoct ale to su len na take doplnenie. Ked chces byt zdrava, mala by si zmenit stravu a velmi zalezi ako si na tom dusevne. Stres, zivotny styl. Vsetko co davame do svojho tela je bud liek alebo opacne a to iste plati o tom co davame svojej dusi - sebe.

taktotedanie
25. aug 2024

Nepomoze to
Pokial nechcete uz dieta naco cakaz
Vajecniky vam ostanu