Dostala som menštruáciu počas užívania progesterónu

pauli_s
14. máj 2022

Baby v ISCARE mi 2.5. čo bolo 12DC pri folikulometrii zistili cystu, lebo mi cyklus predtým nepraskol folikul, dali mi na to pichnúť si v ten deň Ovitrelle a od 15DC na 10 dni užívať Progesterón. Chceli mi v ten deň urobiť HyFoSy ale kvôli bolestivosti mi ho 12.5. napokon urobili spolu s hysteroskopiou v celkovej narkoze. Našťastie vajcovody mám priechodné aj maternica vyzerala ok.

Po tej hysteroskopii som jemne špinila len pár hodín, včera už nič. Dnes k poobediu ma začalo boliet brucho a dostala som menštruáciu normálnu. Je to ok ak som ešte dnes mala douzivat ten progesterón? Je to vôbec normálne dostať menštruáciu aj keď som ho brala?

sally001
14. máj 2022

@pauli_s ano je to normalne ak niesi tehotna ...vzdy som dostala... iba raz nie ked som bola tehotna🙂

pauli_s
autor
14. máj 2022

@sally001 no len mi je cudne že 24DC…

bolarazjedna
14. máj 2022

Mne môj doktor vždy vravel, že keď iba špinim, nech užívam ďalej, ale keď sa spustí riadna menštruácia s krvou, tak aby som prestala brat progesteron

pauli_s
autor
15. máj 2022

@bolarazjedna no ja som aj tak mala poslednú tabletku užiť včera večer, keďže som ho mala užívať len 10 dní. Ako áno stále je to len špinenie. Zajtra zavolám lekárke, nech viem či to mám už zapísať ako menštruáciu alebo nie. Som z toho zmätená. Lebo mám normálne menštruáčné bolesti.

ninka99865
15. máj 2022

@pauli_s ja keď som mala cystu a dali mi užívať progesteron presne to iste sa mi stalo že prišla ms niekedy 23-24.. vraj tie cysty sú dosť nabombene hormónmi a robia sarapatu potom..

sally001
15. máj 2022

@pauli_s bud rada aspon skor zacnes novy cyklus

ninka99865
15. máj 2022

@pauli_s a mne lekár povedal že dobrat, ale mne sa spustilo rovno krvácanie

pauli_s
autor
15. máj 2022

@sally001 no nie som moc rada lebo takto mi vychádza že dostanem menštruáciu na Bali. Takto som to mala krásne vypočítané mala som tam ovulovať a nie mať PMS a krámy 🙃 ale tak čo už, človek mieni pan Boh mení. Možno stihneme tento mesiac ešte pred odchodom insemináciu.

janetinka27
15. máj 2022

@pauli_s ja si picham v kazdom cykle ovitrelle a cca 3 dni potom zacinam brat progesteron 10 dni. malokedy stihnem vybrat vsetky, obycajne MS pride po 8-9 dnoch uzivania.