Domáci recept na vyvolanie menštruácie

15. nov 2021

Máte nejaký overený? Ovuláciu som mala posunutú (presne viem, kedy ju mám, lebo to je bolesť ako pri porode, malé kontrakcie mám každý mesiac pri ovulácii), silné bolesti som mala 29 a 30.10. Takže som podľa toho mala dostať menštruáciu včera, ešte stále má trochu bolia prsia - v deň keď prestanú, vtedy sa mi vždy spustí (to mi tiež začalo po pôrode spolu s tou bolestivou ovuláciou). No už mi deň mešká a prsia este stále trochu bolia. Dieťa nechceme za žiadnych okolností a nemáme nikdy ani nechránený styk... Ale tak už som tu všeličo čítala, takže som dosť v strese. mate nejaký recept na vyvolanie MS?

janai1
15. nov 2021

Áno, ísť k lekárovi

autor
15. nov 2021

Jeden deň meškania? A čo tam doktor akože uvidí? Akurát zabijem pol dňa ísť tam a späť. Či nikto nikdy nedostal nejakú babsku radu, ktorá by mu zabrala?

alexandra2468
15. nov 2021

Mne vzdy na meskanie pomohla tepla vana, sex, cervene vino 😃 ale mozno to bola nahoda, neviem.

autor
15. nov 2021

Hm, tak keď skúsim všetky tri naraz, mohlo by to zabrať :D :D :D vďaka za radu 🙂

janai1
15. nov 2021

🤷‍♀️ Tak stále lepšie ako sa nalievať vínom... A predtým nez začneš by som si spravila test 😉

7lenka11
15. nov 2021

Mne hocikedy pomeska 2-3 dni a nijako to neriesim... bezne mam cykly 27-33 dni

janynyna
15. nov 2021

U mňa vždy zabralo červené víno a tonicom 🙂

autor
15. nov 2021

Už netreba, už mi došla 🥳🥳🥳🥳

autor
15. nov 2021

Ďakujem za tipy, to víno s tonikom znie fajne, to si asi spravím zajtra :D :D (nemám tonic)