Dobrý gynekológ v Malackách

iwulqa
26. jan 2018

Ahoj zienky prosim dufam ze sa medzi vami najdu take ktore chodia ku gynekologom v Malackach potrebujem poradit fakt dobreho ktory nic nezanedba snazime sa o babo uz som mala 3x spontanny potrat a stale sa nedari a mavam cykli od 27 dc po 56 dc. Dakujem za kazdy typ.

angie_l
27. jan 2018

Ahoj ja som chodila ku dr frušovi nie je zlý ale nemôžem povedať že zase najlepsi ale nič zle naňho nemôžeš povedať je v zdravotnom stredisku v Malackách

iwulqa
autor
27. jan 2018

@angie_l ahoj dakujem toho mi aj suseda odpprucila, a chcem sa spytat preco si odisla od neho?

mufka1
27. jan 2018

Osobne Mesaros nie zle skusenosti mam a moje zname tiez .Mali sme velke problémy s nim zamna nie .No v Ma toho nieje moc na vyber bohuzial skor Ba

lusy1507
27. jan 2018

Ja mam dlhe roky dr schillera a nemozem povedat zleho slova nanho. Dokoncasom nikdy nic zle nanho ani nepocula. Pracoval v bratislave ako porodnik este nez si otvoril ambulanciu v malackach. Je to vyborny gynekolog ale ma obrovsky pocet pacientov a zial aj vela romov- obas mi prekaza sa s nimi stretavat v cakarni aj ked sa spravaju kultivovane. Na dr frusa som tiez pocula chvaly, ale nasli sa aj take co mali nejake vyhrady...

angie_l
27. jan 2018

@iwulqa neodišla som od neho ja už som v 9 mesiaci už chodím do poradne do nemocnice všetky kontroly som uňho už absolvovala

misicka902
27. jan 2018

Ja chodím k Dr. Frusovi a som spokojná. Odbornosť veľmi posúdiť neviem, nikdy som našťastie nemusela riešiť nejaký zavazny gynekologicky problém, tohotenstvo bolo tiež bezproblémové. Ale z ľudského hľadiska je to veľmi milý pánko 😉

iwulqa
autor
27. jan 2018

Dalujem vam zienky asi v pondelok zavolam Frusovi a uvidime co mi povie.
@angie_l aha ja ze si odisla odtial tak zelam rychli a bezproblemovy porod

angie_l
27. jan 2018

@iwulqa nečakaj že ti bude niečo podrobne vysvetľovať ja hovorím ja som snim nemala problém pocas tehotenstva všetko robil ako mal,ale musíš sa ho sama na všetko pýtať čo chceš vedieť zas neni taký že som od seba všetko vysvetli ale je veľmi jemný a citlivý vyšetrenia robi ako má ale žeby robil nejaké výklady tak to nie 🙂 ja tiež ako prvorodička som sa nevedela čo mám pýtať a potom som veľa veci nevedela

iwulqa
autor
28. jan 2018

@angie_l boze naist doktora je normalne zazrak ja potrebujen takeho ktory spravi vsetko pre to aby zistil ze preco mi blbne cyklus. A aby to zacal riesit. No uvidim zavolam a ked sa mi nebude pacit pojdem inam

lula3108
25. okt 2018

@iwulqa ahoj u koho si nakoniec bola? ja chodim k Frusovi ale praveze asi by som chcela od neho odist, zistila som ze som tehotna a uplne ma odbil, nechce mi zobrat krv, nespravil sono takze asi chcem niekoho ineho

iwulqa
autor
25. okt 2018

@lula3108 ahoj chodila som do nemocncice do gynekologickej 2 k dr. Balazovej kazdy utorok robi ale mala som tam viac dokotrov a vsetci super. Odporucam ist do nemocnice su super a aj vybavenie maju dobre a aj v 1 aj 2 su super sestricky cize za mna top.

angie_l
26. okt 2018

@lula3108 ja som snim tiež nespokojná a keď budem zase tehotná cudne určite niekoho iného keď sa odchádza od gynekológa len si vypytas kartu? Najprv treba zistiť či ta zoberú niekam nie?

angie_l
26. okt 2018

@iwulqa keď hovoríš že super tak skúsim tam sa ísť opýtať priamo v Ma v nemocnici?

iwulqa
autor
29. okt 2018

@angie_l ano priamo v nemocnici dole ako je chirurgicka pohotovost

lula3108
5. nov 2018

@angie_l no ja som uz prehlasena, je najprv treba ist do nemocnice priamo do ambulancie a vypytat si listok so ziadostou o vyradenie z evidencie a ten potom zaniest frusovi. A on ta vyradi az ku koncu mesiaca, takze chod tak aby si od neho uz nic nepotrebovala 🙂 ja som v gynekologickej 1, tam je primar dr. Cermak ale striedaju sa tam lekari podla sluzby. Bola som u dr. Balazovej a je fskt super, hrozne mila a prijemna, sestricka je tiez hrozne zlata a teda prijmaju pacientov

antamauru
5. nov 2018

Dakujem za diskusiiu akurat riesim podobne ... ale dr balazovu som nikde va MA nemocnici nenasla ... je tam dr. cernak , bazovsky a chrenkova ...
@lula3108 Kde prosim ta najdem Balazovu ked tam nikde nie je uvedena ? A plati sa nieco navyse ?

antamauru
5. nov 2018

@iwulqa Prosim ta oni sa tam striedaju ze zakazdym je poradna s inym lekarom alebo tehotnu objednavaju vzdy ktomu istemu ?

iwulqa
autor
5. nov 2018

@antamauru nie v utirok je vzdy Balazova. Kazdy ma svoj ordinacny den. A ked sa stane ze musis it v iny tak je tam iny dr ale zazila som viacerych a su super. Na poradni sa mi este nestalo ze by tam nebola. Ale napr viem ze aj v pondelky je v druhej ambulancii. A niesu vsetci napisany je ich asi 8 lekarov neviem preco tam niesu.

iwulqa
autor
5. nov 2018

@antamauru ja som sa k nej dostala nahodne isla som na pohotovost a mala sluzbu tak som povedala ze si hľadám dr tak povedala ze mozem k nej.

antamauru
5. nov 2018

@iwulqa Dakujem !!! takze skusim v ten utorok 🙂 Dlho sa cakava ? alebo objednavaju na cas ?

iwulqa
autor
5. nov 2018

@antamauru objednavaju na presny cas. Max sa caka do 10 min.

lula3108
6. nov 2018

@antamauru ta ambulancia je primara gynekologickeho, dr. Cernaka. Ale teda doktorov tam ordinuje viac, mozes sa objednat niekomu konkrtnemu v den alebo proste ti to bude jedno. Mne robila dr.balazova kyret, bola hrozne mila a prijemna a preto som chcela ist k nej,ale stretla som aj primara a aj dr. chrenkovu a vsetci boli mili, takze mi to bude asi jedno 😊 plati sa len 1€ na registracii na vysetrenie, ale ked si objednana tak nic 😊

lucianka16
18. jún 2019

Ahojte baby, je tu niektorá, čo patrí k Dr. Miznerovi a bola na rizikovom? Ako často ste mali kontrole?

majanik
8. apr 2024

@lula3108 Prosím vás uvažuje sa preradiť pozerám na cenník a platí sa za cytologiu 25 e? U môjho lekára to mám zadarmo tak nerozumiem prečo sa tam za to platí ďakujem za odpov d

lula3108
8. apr 2024

@majanik plati sa len ta navyse cytologia, ta normalna je zadarmo