Dlhšia menštruácia ako obvykle

mimi223
5. jún 2018

Baby, menštruácia mi trvá už 12 deň, obvykle mi trvá len 7 no teraz už úplne také slabé neviem vôbec prečo to tak je. Stalo sa to už aj vám? Ak áno čo vám robil lekár? Ďakujem 😊

tinkasss7
5. jún 2018

To sa stáva že sa predĺži.Aj ja som mávala 10 dní aj viac keď som bývala bezdetná.Po pôrode sa mi to upravilo na 3-5 dní maximálne.Ale treba ísť k doktorovi pre istotu.Clovek nikdy nevie

lubik87
5. jún 2018

Ja som mala 8 dní už sa mi zdalo veľa apocedala mi dr že do 10 dní je normálny cyklus nad 10 sa na už vyšetriť

leenki
5. jún 2018

No mne sa to stalo v marci, tiež som krvácala normálne 7 dní a vtedy až nejako cez 10. Ak by sa to opakovalo, tak by som to riešila s lekárom, ale ďalšia už neprišla a ja som zistila, že som tehotná 😍🤰🍀 ale nevravím, že to súviselo s tým .... my sme dieťa chceli, len vtedy som nejako ani nevedela, kedy mám ovuláciu .... a tak sme si aj mysleli, že tento mesiac sa nám to určite nepodarilo ... a nakoniec podarilo ... 😍

bosoriak
5. jún 2018

@mimi223 pockaj este par dni, ak to neprejde, chod k lekarovi. Inak take jednorazove zmeny v cykle sa obcas stanu a netreba sa toho nejako bat, ludske telo nie je stroj, takze obcas sa stane taketo cosi vynimocne.

williamska1
5. jún 2018

mne sa toto nikdy nestalo. najdlhšie keď som mala, tak to bolo 7 dní a to mi už prišlo ako večnosť, keďže normálne mávam tak 4-5 dní

truthy
5. jún 2018

Nemohla si niekde prechladnut?

mimi223
autor
5. jún 2018

@truthy môže byť, no ráno som volala na gynekológiu tak hneď že mám prísť dala mi injekciu, tabletky a že až mi krvácanie neprejde mám hneď prísť, no verím že už odíde

kallanchoe
5. jún 2018

Ja som takto krvacala vyse 20 dni.Tabletky ani inekcia nezabrala. Stalo sa mi to takto 2 krat.Po porode sa proste zblaznili hormony. Musela som ist na kyteraz 2 krat. Inac to neslo zastavit. ... Ale nic vazne len tie hormony a nasli tam nejaky polyp.

fednaja
5. jún 2018

@mimi223 joj držím palce aby ti to dobre dopadlo. Dobre si spravila, že si hneď volala

rebekav
5. jún 2018

Polyp u mna. Daj sa vysetrit aj 2x ultrazvuk v inych fazach cyklu. Ja som krvacala najprv 10, dalsi cyklus 12 a dalsi 20 dni. Bol tam polyp, raz dva mi ho vybrali, operacne, narkoza, rano prides poobede domov. Dalsi cyklus uz bol normalny.

domisha13
3. aug 2019

@leenki mali ste normálne 10dni menštruáciu? Ako to mám povedať oddeľovala sa vám aj tá stena či ako to volajú? 🤔😀

aneta12465
22. dec 2020

Ahojte možem sa spítať ? Mam prvý krát menštruáciu a mam ju už 10 dní neviete čo mám s tým robiť?

vanini
8. feb 2021

Ahojte dievcata. Moja dcera ma 15 rokov menzes jej zacal takto pred rokom. Mavala ho kazde 2 tyzdne a dost silno krvacala. Reraz dostala presne po mesiaci no menzes ma uz 17 den.

maziwa27
7. sep 2021

Dobrý deň mohly by ste mi poradiť ešte sa mi to nestalo US 7 dní mam menštruáciu ale včera som US nemala a dnes mam také slapsie neviem co to môže byť

monnell
13. mar 2024

Dobrý deň, dcéra 12 ročná dostala prvý menzes ale už jej trvá 13 den, špinenie. Mám to už riešiť s gyn?

gumkacik
14. júl 2024

Poraďte prosím minulý mesiac som menzes nemala s teraz my trvá už 12 deň ako ho zastavit.idu som na aj grce krvy.som zúfalá.dr zavolám len ma dovolenku.

janina82
25. júl 2024

@gumkacik dobrý deň, no ako ste nakoniec dopadli? Ja tiež krvacam dlhšie ,tak som zvedava…

gumkacik
6. aug 2024

@janina82
@janina82 predpísala my gynekologicka norehisteron.brala so. Ho 2 týždne .a menzes ma už 8 deň a tom som denne minula aj balík ci 3 balíky vloziek .a som strašne unavená nič ma nebaví a nechce sa my nič robit

petrakova1
28. aug 2024

@vanini ako ste dopadli, Dakujem mame podobný problem

petrakova1
28. aug 2024

@monnell Dobry deň ako ste dopadli, mame podobný problém, už 12 dni spinenie

monnell
6. sep 2024

@petrakova1 kontaktovala som primara že prvý krát môže dlhsie trvať ak by bolo krvácanie silné alebo bolesti prísť, prestalo skoro po mesiaci, potom nemala asi dva mesiace a teraz už pravidelne