Dlhodobé krvácanie aj mimo menštruácie

zacharovi
6. apr 2023

Uz treti cyklus krvacam mimo menstruacie, nie len na ovulacii, ale aj pred, po ovulaciou, slabe bolesti v podbriaku...Mali ste to niektora?
Mam 30 roky, nikdy som nemala taky problem...az teraz po 4tom tehu (prislj sme zial o babo v 10 tyzdni tehu :( )....prisiel normalny cyklus +dojcim este tretieho synceka.
U gynekologa ma odbili, ze to je normalne po obnove cyllu krvacat mimo cyklu....nevidila som ani jeden prispevok o tom,zeby to bolo normalne ani clanok...
Mali ste to niektora? (Som po 3 sekciach, posledná pred rokom a pol).
Doktor urobil usg cez brucho, krcok neskontroloval, ze naco ked som mala pred mesiacom a pol cistenie po babatku....ze to by tam videli....no neviem, nejako sa mi ten jeho pristup nezda. Ani minule nevideli ze som tehotna na usg 🙄 nezda.

lenuska9999
6. apr 2023

@zacharovi tak zmen gynekologa keď svojmu nedôveruješ

pribinak
6. apr 2023

@zacharovi Hm, uvažovala by som nad iným gynekológom

Len tak sa krvácanie nedeje. Nejaká príčina tam musí byt

janka258
6. apr 2023

@lenuska9999 tak tez by som zmenila

sim_mi
6. apr 2023

Hormonalna nerovnovaha? Som par mesiacov po sekcii a uz druhykrat sa mi stalo, ze menstruacia trvala 10 dni - zastavili mi ju liekmi, inak asi krvacam uz navzdy 😁 a pravdepodobne je to hormonmi, nemam este vysledky z odberov, tak skus sa opytat na hormonalny profil

zacharovi
autor
6. apr 2023

@sim_mi Ano, aj ja som si menzstruaciu zastavila az liekmi, teda Ascorutin...ten mi dali brat aj mimo cyklu pri krvacani a spineni....vysoke davky, to pomaha...ale zas dojcim, nechcem to brat vkuse cely mesiac ..

zacharovi
autor
6. apr 2023

@sim_mi Robili Ti odber krvi? To gynekolog Ti robil?

zacharovi
autor
6. apr 2023

Praveze moj original gybekolog berie uz len tehulky, lebo.sa stal primarom...ma toho velmi vela
V ine dni robia menej vazne pripady ini z nemocnice lekari. Neviem, ci primara s tym otravovat (cez rizikove tehotenstva mi velmi pomahal)...radsej sa pytam, ci je to naozaj normalne ako mi povedali, nech ho potom s tym nenahanam, s takou banalitou, to by sa mu nepacilo 🙄

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
20erika07
6. apr 2023

Tiez som takto krvacala po potrate (tiez 10ty tyzden ) hocikedy ma zlialo, zle ma vyčistili, ostal mi kusok placenty , nakoniec sa to zistilo az ked uz zo mna take zrazeniny isli ako tenisove lopty a krvacanie nešlo zastaviť ani po niekolkych injekciach, ale dr vecer na prijme s kludom angličana, že sa to poriesi ráno, v noci behala okolo mna poplasena sestricka a len pichali do mna tie injekcie a dr v klude spinkal, zatial co zo mna lialo a lialo.
No normalne to podla mna urcite nie je, skus ineho gyn.

bolarazjedna
6. apr 2023

Ja som mala dlhodobé špinenie mimo menštruácie, aj pred menzesom, neskôr aj po mentesen, az po ovuláciu, posledné mesiace to vyzeralo tak, že 28dnoveho cyklu som krvacala 6dni a špinila zvyšných 19....
Horm9nalny profil som mala opakovane v poriadku, v CAR mi povedali, že býva to pri endometrióza (ktorú mam dávnejšie potvrdenú). Ani netuším ako, ale aj pri takom cykle sa mi podarilo spontánne otehotnieť, a musím zaklopať, po pôrode tento problém nemám, ale ešte mam menzes iba 3 mesiace.
Zrejme to nebude tvoj prípad, ale aj tak možno niekomu bude môj príklad užitočný.

sim_mi
7. apr 2023

@zacharovi ano, hned na vysetreni mi vzali krv a odniesla som ju do labaku

jankakuckavesela
20. mar 2024

@20erika07 to musel byt hrozny zazitok, ja mam tiez otrasnu skusenost s doktormi na gynekologii. Hanba im, dufam, ze raz im to zivot zuctuje