Dlhodobé krvácanie

18. máj 2024

Ahojte, potrebovala by som Vašu radu. Viem, že mám ísť k lekárovi, ale stále dúfam, že to nejako prejde. Menzes som dostala 4.4 a odvtedy krvácam s prestávkou dvoch dní. Nie je to silné krvácanie. Niekedy spinenie, niekedy intenzívnejšie.. Stále čakám, že to ustane. Mám 45rokov. Mala som aj obdobie, že som 3m nemala menzes... Je to uz celkom únavné.. K lekárovi som nešla, lebo som dúfala, že to prejde. Nemáte nejakú radu ako to zastaviť? Obávam sa, že budem musieť ísť na čistenie do nemocnice...

trgypadl
18. máj 2024

Zena smer lekar!dovodov preco krvacas moze byt viac. Nezanedbavaj svoje zenske zdravie

pribinak
18. máj 2024

Toto tá baví? Už dávno si mala byt u lekára. Pichne ti injekciu na zastavenie.

autor
18. máj 2024

@pribinak nebaví. stále som dúfala, že už to prejde.. viem... V pondelok tam zavolám.

stellarstar
18. máj 2024

Autorka radím hneď v pondelok ist ku dr 🙈

veklipo
18. máj 2024

Mala som ten istý problem, menzes mi vynechal 1 mesiac a v apríli som mala 3 týždne, veľmi silne krvácanie, už som sa bála, aby som niekde nedopadla. Lekárka mi spravila sono, poslala ma na kyret, lebo ešte tam bolo dosť sliznice na odkrvacanie. V nemocnici mi spravili krvný obraz, všetko bolo ok, tak mi nasadili Norethisteron na zastavenie krvácania. Zabral ihneď. Po 10d som vysadila, prišiel normálny menzes. Ešte musím ist na kontrolné sono. A uvidí sa, čo budúci mesiac.
Mam 43.
Jednoznačne k lekárovi!

autor
18. máj 2024

@veklipo koľko si bola v nemocnici? Ako to prebiehalo?

veklipo
18. máj 2024

V nemocnici to bolo rýchle. 10min vyšetrenie a krv. Nebolo treba ani na lacno. Ja som ráno netušila, ze by som mala ist do nemocnice. 2h som vonku čakala na výsledky krvi. Zatiaľ som si zbehla na obed. Keďže som mala dobrý krvný obraz, mohla som ist domov.

autor
18. máj 2024

@veklipo to si stihla za jeden deň lekárku, kyret aj obed po kyrete? Na druhý deň normálne do práce, či maródka?

veklipo
18. máj 2024

Ja som nemala kyret. Však píšem, ze mi dali lieky na zastavenie krvácania. Nevideli dôvod na kyret.

luccija
18. máj 2024

Dostala som Norethisteron na zastavenie pár mesiacov som ho brala a potom Duphastom všetko sa upravilo.Nebolo treba kyret.Spravi ti sono možno máš polypy a toto je už taký vek, že mne gyn povedal, že každá tretia po 40 tke rieši buď vynechany, alebo silný menzes atď
Dávaj si železo zatial

autor
18. máj 2024

@veklipo aha, pochopila som to tak, že ti ho aj urobili, keďže tá lekári poslala.. chápem tam zhodnotili, že netreba a nasadili lieky. 🙂

autor
18. máj 2024

@luccija ja to mám na striedačku raz nemám 3m, potom zas krvácanie 2m.

luccija
18. máj 2024

Ano, za ten čas čo nemáš tak ta sliznica narastie a neodluci sa a potom je toho vela.Ja som 2 m nemala a potom taký menzes silný a dlhý, že sa mi hlava točila.No vitaj v predmenopauze🙂

anickabasnicka
18. máj 2024

s tim krvacenim si moc nezahravej. presne jak pisou holky vyse,mesic dva ti vynecha a mezitim sliznice roste a roste a pak to najednou tece a tece a tece. bez k doktorovi i bez objednani, tohle je akutni stav.