Dlhé krvácanie od ovulácie po menštruáciu

bibka26
2. feb 2023

Dobry den chcem sa opýtať mala niektorá podobný problém slabé krvácanie ktoré sa spustí počas ovulácie a také slabé krvácanie alebo krvavý výtok ostane po menštruáciu ktorá je normálne dlhá teda bezne silné krvácanie asi dva dni tak zoslabne do 5 dní je koniec , krvácanie prestane až do ovulácie cca 12 dní po menštruácii nastúpi krvavý výtok alebo slabé krvácanie ktoré trvá do menštruácie, takto je to druhý mesiac doposiaľ som takéto ťažkosti nemala ,gyn urobila ultrazvuk nič nevidela tým to padlo , cítim aj bolesti v podbrušku, býva mi horúco veľa sa potom atď avšak teda že na ďalšie vyšetrenie mám prísť o tri mesiace ak to neprejde .... Ma s tým niekto skúsenosti resp čo to bolo a čo pomohlo

pralinka25
2. feb 2023

@bibka26 bolo by dobre urobit hormonalny profil a detailnejsie sono. mne toto sposobuje napr. polyp. mam ho maly a ledva ho je vidiet ale napriek tomu sa furt hlasi. ale mozu to byt aj hormony.

casillas28
2. feb 2023

@bibka26 polyp? To by mohlo byt...ked sa to opakuje asi by som 3 mesiace dalsie necakala ..

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibka26
autor
2. feb 2023

@bibka26 tak ultrazvuk mi urobila povedala že nič nevidí cystu asi aj polypy by bolo vidno .... Ja som brala piascidine 300 ortopéd mi predpísal v novembri sú to vitamíny na predpis výživa chrupaviek od vtedy mi to sarapati s krvácaním tam aj píše krvácanie z pošvy ako vedľajšie účinky prestala som brat hneď v decembri keď prvýkrát som mala také ťažkosti vravela som gyn o Tom a ona že a čo s tým má ona....tak neviem no ale ja mám tiež podozrenie či nebudú hormóny v ťahu.... minulý rok v máji som rodila do decembra bolo všetko ok :( teraz krvacam aj 18-20 dní vkuse

pralinka25
2. feb 2023

divna dr. inak ten polyp ani nemusi byt hned vidiet. ja som s tym bola niekolko krat. pozerali ma 2 lekari a az naozaj po podrobnom prehliadnuti nasli takeho krpca

monika2012
2. feb 2023

Nízka hladina progesterónu, ktorý má byť dominantný v druhej fáze cyklu.

bibka26
autor
2. feb 2023

@casillas28 ani nechcem čakať aj hľadám inú lekárku prístup bol dosť vlažný že a čo...no tak mne to príde že asi niečo keďže doteraz som nič také nezažila :(

bibka26
autor
2. feb 2023

@monika2012 chcem ísť na endokrinologiu v puberte som bola sledovaná tak pôjdem lebo za touto dr čakať nebudem ani odbery na zápal crp nič ...

31majka12
2. feb 2023

@bibka26 ja som tak krvácala po stadapyrine ...čo mi predpísal cievny lekár ...takže je dosť možné že ti to robia tabletky od ortopeda
Skús mu zavolať a nech ti predpíše iné.
Ja som zmenila za iné a teraz je to lepšie s tou menštruáciou.

bibka26
autor
2. feb 2023

@31majka12 už ich neberiem v decembri som ich vysadila

casillas28
2. feb 2023

@bibka26 jasne zdravie mas iba jedno...ak terajsia nechce riesit najdi inu ;) drzim palce

sabinka022
2. feb 2023

@bibka26 Nízky progesteron v 2.faze cyklu