Dlhá nekončiaca a slabá menštruácia

4. dec 2021

Ahohte žienky, chcem sa poradiť.

Najprv mi 2 dni meškala menštruácia, potom prišla (24.11.), ale veľmi slabulinká a trvalo mi to 2 dni. 26.11. nastala menštruácia ako zvykne, aj intenzitou krvacania. Ale neskončila mi 7. deň, ako zvyčajne, ale trvá mi už 9 deň. K doktorovi som si volala, ordinujú aj cez víkend, ale teraz majú dovolenku, tak idem až utorok. Bolesti nemám, zle sa necítim, krvácanie je slabé , tak akútne na pohotovosť nemám ísť... Ale som na nervy z toho, tak by som sa chcela spýtať či ste to niektorá mala a čo to môže byť. Ja som v tychto veciach dosť stresswoman...

polovnicka92
4. dec 2021

A neberies nejake vitaminy zenske?

autor
4. dec 2021

@polovnicka92 jedine kyselinu listovú...

polovnicka92
4. dec 2021

Mne sa to dialo s inofolicom mala som len spinenie.. . Kys list to podlq mna nebude. Ale prve dva dni by som neratala ako začiatok cyklu az ked bola klasicka cize je to o 2 dni menej 🙂 plus ked uz slabne tak mozno docistovanie, podla mma to nebude nic vazne neboj a za chvíľku budss mat po. Občas je cyklus iny ako zme zvyknutí

janinka007
4. dec 2021

Mala som, 30 rokov dozadu, musela som ísť na kytretu

maria898
4. dec 2021

Robila si si test? Moze to byt mimomaternicove tehotenstvo ja som to takto mala

autor
4. dec 2021

@maria898 este nie, ale bola som si dnes kupit a rano si ho urobim... No ved toho sa tiez obavam. . . 😑 Ako rada by som bola tehotna, ale ak budu II a pri tomto '' menstruovaní'' tak to bude zavanat pruserom

autor
5. dec 2021

Test bol negativny

ninka99865
5. dec 2021

Ja som mala cystu keď sa mi to dialo

basska_b
5. dec 2021

Čiže rozumiem, že si 2 dni špinila, potom to začalo normálne a teraz je deviaty resp. jedenásty deň MS a furt to trvá? Fu. Určite lekár nech pozrie a keď nič nenájde, mne pomohlo magnezium a B komplex.

A vitamíny C a D