Divné pocity únavy, podráždenia a nechutenstva

kristiina97
4. máj 2021

Ahojte. Prisla som sa spytat ci nahodou neviete co je somnou, ci niektora ste nemali taketo pocity, stavy.
Od minuleho piatku som uplne mimo, nechuti mi jest, casto sa mi meni nalada, vyprovokuje ma aj hocijaka hlupost a potom zasa som v pohode.. Vecer chodim spat okolo 10tej a to mi vobec nerobilo predtym problem vstavat o pol 8mej. Teraz sa ledva zobudim.
Neviem ci to je normalne a je to len nejaky chvilkovy stav alebo co... Dakujem za rady.

ella_price
4. máj 2021

Skús psychológa

nafka0483
4. máj 2021

@kristiina97 Nikto nevie co je s tebou, mozeme len hadat - zmeny pocasia a tlaku, hormonalna nerovnovaha (napr. PMS, tehotenstvo, prechod...), nedostatok vitaminov, zacinajuca viroza alebo nejaka ina choroba.

0silvia0
4. máj 2021

@kristiina97 ja od nedele sa citim cudne, vyletela mi teplota, mala som zimnicu, tlaci ma na hrudi, celu nedelu som prelezala, boli ma hlava tyzden. Dnes som bola na testoch, som myslela ze covid, ale som negat. Ale nemyslim, ze mi tu niekto na konovi stanovi diagnozu🤪

clodika22
4. máj 2021

@0silvia0 tak to máš pravdu, diagnózu ti stanoví iba doktor ale isto to máš nejakú chrípku alebo skús covid test aj neskôr

lllenuli
4. máj 2021

Tehotenstvo? PMS? Inak neviem 😁

0silvia0
4. máj 2021

@clodika22 praveze dnes sa uz citim celkom ok, uvidim...

clodika22
4. máj 2021

@0silvia0 to je potom fajn, že sa už lepšie cítiš. Možno to bolo len z vyčerpania, niekedy sa to stáva, že človeka aj únava úplne odrovná.

sonnenshein
4. máj 2021

@kristiina97 Este to moze byt tetania, zacinajuci syndrom vyhorenia, nevhodna strava, uzkost, lahka depresia, psychovegetativny sydrom, a asi by mi napadli aj dalsie po chvili

kristiina97
autor
5. máj 2021

@sonnenshein no moze byt to ta lahla depresia prezivam tazke obdobie posledne dni