Depresia a snaha otehotnieť

ruzovaopica
9. dec 2011

ahojte kocky.Rozpoviem vam moj pribeh.Vo februari 2011 sme sa zacali snazit o babetko.Vauguste som bola hospitalizovana na psychiatrii s diagnozou depresia.Snazime sa dodnes avsak bezuspesne,Chcem sa vas ale spytat ci mam pokladat obdobie pred depresiou vobec za snazenie kedze som bola v zlom stave a strasne chuda a vycerpana.Asi sa da tazko otehotniet v obdobi depresie vsak?takze mam pokladat obdobie snazenia sa az po prekonani depresie v septembri vsak?

akramgad
9. dec 2011

@ruzovaopica ahoj neviem či to je rada skôr môj názor 🙂 Bábatko je to najkrajšie čo ťa môže v živote strtnúť ale nesíľ niečo čo momentálne by ti mohlo a aj dieťatku ublížiť ☹ nestanovuj si termíny ktorý mesiac začni vtedy keď to tvoje telo a myseľ dovolia keď budeš v pohode ty aj tvoje já 🙂 želám ti v živote už len pekné chvíle a skoré babatkovanie 🙂

vejula
9. dec 2011

@ruzovaopica a nieje to jedno ? 🙂 prajem ti skore otehotnenie 🙂 😉

annamary27
9. dec 2011

netreba to až tak moc dopodrobna sledovať od kedy sa snažíte,myslím,že stačí len tak zhruba vedieť časovo kolko sa snažíte,aby si vedela u lekára po dlhšom čase snaženia povedať koľko sa nedarí a podla toho on bude konať a vyšetrí ťa/vás/.
My sme sa nechránili asi 5rokov a začali sme to lekármi riešiť,ked už sa začal siedmi rok snaženia,zatial sme stále vo fáze snaženia s pár pokusmi neúspešného umelého oplodnenia.držím palce,aby si bola tehu čo najskôr a bez problémov 😉

lubenka96
9. sep 2012

Ahojte,no skusim ozivit este tuto temu,ja neviem uz ako dalej a co mam este robit preto aby som otehotnela,viem takych je viac ja to viem,ze niesom sama ale mam uz depresie som zufala,snazime sa skoro uz tri roky a urobila som preto co sa dalo aj ked je pravda ze som casto bola v strese,aj sme sa sem tam hadali koli rodine vztahom byvaniu a teraz to utichlo ale brala som vsemozne vitaminy caje od alchemilky po macu peruansku tu berem teraz a teraz som bola nedavno na laparoskopii koli cyste a ked pridem gynekologovi stale mi opakuje a ze ved mate este cas este pockame,a uz mi to leze na nervy ani manzela neodporucil na spg. Ani mne horm.profil nic ,ako mam dalej pokracovat a to som k tomu gynekologovi prestupila ze snad mi pomoze a zacne sa starat,uz som v takych naladach ze placem premyslam nic ma nebavi

katren
9. sep 2012

@lubenka96 prestan nad babom premyslat.....zmen dr., hlavne, ked ta takto odpinkava.... pripadne chodte do CAR a dajte si spravit kompletne vysetrenia 😉
drzim palce...nam sa nedarilo 3,5 roka a potom sup 3 roky po sebe 😀 😀

lubenka96
9. sep 2012

@katren vdaka za odpoved,si mila🙂no keby som si to vedela vyhodit z hlavy,a kde najblizsie od piestan je CAR ?alebo to je vlastne aj jedno kde,a co priblizne stoja tie vysetrenia?musi ma tam odporucit gynekolog?dakujem ti velmi pekne

katren
9. sep 2012

@lubenka96 tak na toto ti odpoved neviem dat, my sme neboli nikde, podarilo sa normalne....treba si vyhladat tu na MK diskusiu, je ich tu dost 😉

lubenka96
9. sep 2012

@katren ajtak dakujem,pojdem gynekologovi a ked nezacne nieco robit tak pojdeme do CAR nech konecne viem ze sa nieco riesi lebo tato beznadej ma uz ubija

sssusan
12. sep 2012

ruzovaopica este mas ten problem?

labanka
12. sep 2012

dnes som tu naposledy, depka ako hrom :(

enigma7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz