Dá sa ísť na vyšetrenie k inému gynekológovi bez toho, aby som menila lekára?

10. jan 2022

Ahojte, da sa ist na vysetrenie k inemu lekarovi ? Napr nejaka sukromna klinika ? Aj bez toho aby som musela menit kartu ? Len chcem pocut iny nazor.

Dakujem

janai1
10. jan 2022

Áno, ale zaplatíš si to ako samoplatca

autor
10. jan 2022

@janai1 aha to som vobec nevedela

minsi
10. jan 2022

len je otázne, či ťa nejaký vezme. Ja som tiež tak chcela ísť na vyšetrenie a veru nikto ma nezobral, takže nevidím veľké šance.

uriva
10. jan 2022

Mňa zase iný doktor vzal, zaplatila som si a v pohode.

janetinka27
10. jan 2022

ja mam svoju obvodnu gynekologicku a chodim k dvom dalsim. za vysetrenia som neplatila a to mi robia niekolko odberov krvi do mesiaca, aj zakroky (obaja robia aj chirurgiu). platila som obcas za konzultaciu,ale vacsinou nie

autor
10. jan 2022

@janetinka27
@uriva nie ste nahodou z kosic ? 🙂 skusim teda obvolr inych ale nechcem aby sa to moja lekarka nahodou dozvedela

janetinka27
10. jan 2022

som z martina,ale jedna z tych mojich alternativnych gynekologiciek je z popradu

uriva
10. jan 2022

Eee, Žilinský kraj, to je ďaleko.

annamaria4
11. jan 2022

ak ta zoberie, tak bez problemov, ale vsetko si musis sama zaplatit. kamaratka zije v zahranici a ked je doma a chce ist na prehliadku tu, tak tiez ako samoplatca.

janetinka27
11. jan 2022

zavisi od zariadenia, ja som nikdy neplatila za ziadne vysetrenie, ani sono, operaciu, podrobne odbery krv atd, ale obcas som platila za konzultaciu, niekedy nie, podla toho, ci som tam bola hodinu, tak to hej, obycajne 10e

eviku777
13. jan 2022

ano ako samoplatca