Cytológia

klaudinkax
3. máj 2024

Ahojte dievčatá
V marci som mala konizaciu, kyret kvôli nálezu polypu, ktorý bol negat..
Každý rok cyto v poriadku až teraz včera mi volala sestrička vraj výsledky z cyto nie dobre .. agc nos ..
neviete poradiť čo to je ? Nic bližšie mi neurobila a dala mi opäť termín na ster o 2 týždne
Bojím sa 😢 ďakujem
Pri kyrete mi ošetrovali aj ranku na maternici
Keď som šla na cyto tak som ešte mala mierne spinenie po kyrrtazi

20erika07
3. máj 2024

@klaudinkax ahoj, konizaciu si mala kvoli akemu nálezu ked si mala cyto doteraz stale ok?
Celkom sa mi nezdá ok, ze ti bola robena cyto aj napriek špineniu po kyretazi, to môžu byt dost skreslene výsledky.
Ten opakovany ster je na mieste.
Agc nos su atypické zlazove bunky ale nevedia blizsie špecifikovať. Je potrebný ten opakovany ster. Drzim palce.

klaudinkax
autor
3. máj 2024

@20erika07 vraj kvôli tomu polypu že tam bol
Bojím sa že to je niečo vážne 😢
Lebo každý rok mi doktorka robila cyto a všetko bolo v poriadku nikdy som nemala problém
Až som zmenila doktora našiel polyp po roku kontroly a teraz po kyrete že cyto nie je ok

klaudinkax
autor
3. máj 2024

@20erika07 ale určite si dám tu platenú lebo mi to robil na nejaké sklíčko a to som videla uňho po prvý krát

e1i
3. máj 2024

@klaudinkax ak mas napr union tak tu lbc rozsirenu neplatis. Mne ju dr na pp urobila automaticky ked videla ze mam union

klaudinkax
autor
3. máj 2024

@e1i včera som o tom čítala že union ju preplatí
Mám dôveru
Ale vždy mi bola robená ta bez sklíčka a myslím že je spoľahlivejšia
Som ani nevedela že taká existuje
Dúfam že to bude ok
Som taká vystrašená

klaudinkax
autor
3. máj 2024

Akurát som hovorila s mojou sestrou a povedala mi že jej robili tiež tesne po menzesi že ešte mala spinenie a tiež jej vyšlo agc nos

A že to sa nesmie keď je este spinenie lebo to skresľuje a keď išla o mesiac na ster tak už mala ok keď bola 2 týždne po menzesi
Ja som ešte stále jemne spinila po kyrete a aj tak mi ju robil

20erika07
3. máj 2024

@klaudinkax urcite to ovplyvnilo vysledok ,neboj , ten ďalší ster bude v poriadku, verim tomu😊💪 ak nezabudnes, napis ako to nakoniec dopadlo s opakovanym sterom .
Drzim palce 🍀🙏😘

klaudinkax
autor
3. máj 2024

@20erika07 napíšem ❤️ ďakujem