Cysta na vaječníku a snažilkovanie

mirka2579
4. máj 2012

Ahojte , chcela by som sa spytat ci mate niektora skusenost s tenotenstvom a cystou na vajecniku, chceli by sme s manzelom babatko ale neviem ci to nie je riziko snazit sa teraz otehotniet 😖

ivec16
4. máj 2012

ahoj, asi by si sa mala poradit so svojim gynekologom. Je velmi dolezite o aku cystu ide... niektore su neskodne a niektore mozu ohrozit plod...

mirka2579
autor
4. máj 2012

ja som to povedala aj doktorke ze sa chceme snazit o babatko , a povedala nato len tolko ze sa mame snazit lebo to moze byt tazke ked mam cystu ale neviem ci to moze ublizit alebo nie , raz som uz potratila nerada by som bola ak by sa to opakovalo

dalilali
4. máj 2012

@mirka2579 ja mam asi 3-4 cm cystu na vajecniku a cakame druhe babatko🙂 urcite sa snazte , doktor mi povedal ze to moze byt problem a dva tyzdne na to som mala pozitivny test 🙂 o druhe sme sa ani nesnazili ale pri ultrazvuku mi povedal ze cystu mame stale

ksw
4. máj 2012

Ja mam 10 cm cystu(endometrioza), otehotnela som na prvy pokus, cysta sa postupne zmensuje, takze ziadny problem🙂)

mirka2579
autor
4. máj 2012

tak to ste ma velmi potesili 🙂 moja cysta ma 4 cm a dufam ze viac uz ani nevytiahne :D a neviete mi poradit nejake vitaminy ?

dalilali
4. máj 2012

@mirka2579 kyselina listova

lili_mia
4. máj 2012

@ksw endometrioza je roztrrúsené tkanivo maternice, vyskytujúce sa mimo oblasti kde má byť, nie cysta

ksw
5. máj 2012

@lili_mia Ano viem, daj si do google endometriozna cysta..

syky24
5. máj 2012

ahoj. ja som mala cystu ale najprv som si ju dala vybrat laparoskopicky a potom som hned za 2 mesiace otehotnela a to mi povedali ze nebudem mat deti ze mam endometriozu co znamena nepriechodne vajecniky...

ivana158
11. nov 2012

Pekny vecer prajem, pri mesntruacii som mavala pravidelne silne bolesti v podbrusku, tentokrat som bolesti mala, ale M som nedostala. Ked mi meskali 3 dni, navstivila som doktora. Ten mi povedal, że mam na lavom vajecniku 4cm cystu. Pichol mi injekciu, vraj uvidime ci sa cysta rozpusti. Mavam krvave spinenie, ale bolesti neustale pretrvavaju. Spinenie zosilnuje ale bolesti su cim viac silnejsie. Na kontrolu som objednana o 2 tyzdne. Neviem ci doktora nenavstivit skor, alebo to bude zbytocne?

anjelicek26
11. nov 2012

@ivana158 - urcite zajdi k lekarovi.. rovnako ta nim identifikovana cysta moze byt mimomaternicove tehu, boh vie aky kvalitny mal ultrazvuk 😖

ivana158
11. nov 2012

.. :( presne toto mi vravela mamina, ale doktor vravel że 2 tyz. Bude trvat nez injekcia zaberie. Mamina mala mimo maternicove a dostala otravu .. Neviem co robit, ukazal mi ultrazvuk a bolo tam vidiet biely okruhli flak 4 cm .. Tak skutocne neviem .. Dnes som mala pocit że mi menstruacia nastupi,ale je to skor krvavo-hnedy vytok .. Dakujem za radu, jednoznacne 2 tyzdne cakat nebudem ..

ivana158
11. nov 2012

Zabudla som este napisat,.. doktor povedal, że mam na maternici ranku.. Ale że to si nemam vsimat

ada0905
6. okt 2014

@ivana158
a ako to dopadlo ?taky velky biely flak aj mne nasli :(
a druhy vajecnik v tom pripade nie je vidno ... jedine ze bx to bol ten flak

ivana158
16. dec 2014

... :(