Cysta na vaječníku

25. okt 2022

Ahojte tie ktoré ste mali cystu ako ste to riešili? Mne doktorka povedala že mám brať thyamin 2x1 tabletu a kúpiť si nejaký čaj bylinný na cysty mám cystu veľkosti 4x2 CM lekárka mi nepovedala presne o akú cystu ide ale kontrolu mám až o 3 mesiace takže myslím že to bude asi tá vodou naplnená keďže asi by ma zavolala skôr keby sa jej niečo nezdalo podľa mňa nie? A hovorila aj že thyamin podporuje vstrebávanie takže asi ide o tú "lepšiu".Hrozne sa toho bojím neviem ako vydržím to čakanie 3 mesiace nemám žiadne potiaže aj ms chodí normálne ale hrozne sa bojím že to začne bolieť alebo že nezmizne že to bude tá krvavá ktorá sa ževraj nevstrebe sama. Mám to prvý krát som z toho hrozne v strede stále na to myslím už mi šibe z toho len čítam na nete o tom a robím si väčšie nervy iba 😕

ada_alica
25. okt 2022

Tak sa upokoj, ráno je múdrejšie večera a hlavne priveľmi nečítaj, zbytočne budeš vo väčšom strese ja som mala 2x krvavú a prežila som..... neboj.....nádych, výdych zvládneš všetko čo budeš chcieť zvládnuť 😉

aaadkaaa
25. okt 2022

Moja to neriesila nijak a cysta mi praskla, bol to otrasny zazitok. Potom sa mi spravila hned dalsia a rovno som aj otehotnela a asi mi tiez potom praskla, mala som zase hnusne bolesti... keby to bolo nieco vazne, nejaky "zly" typ cysty, tak ti vezme napr.onkomarkery. neboj sa, stres je najhorsi, urcite by ti nezatajila, ze je to nieco take vazne

autor
25. okt 2022

@aaadkaaa no veď práve ja si tiež myslím že keby sa jej niečo nezdá alebo je to nejaká z tých horších tak by niečo viac robila somnou alebo by ma zavolala skôr na tú kontrolu a ťažkosti chvalabohu nemám tiež žiadne tak dúfam že bude dobre aj naďalej a zlepší sa to

autor
25. okt 2022

@aaadkaaa a ako si vedela že ti praskla? Bolesti? A išla si potom k lekárke alebo ako?

aaadkaaa
25. okt 2022

Urcite ano 🙂 neboj, dobre bude. No bolest ale taka, ze som sa nevedela pohnut, ostala som uplne paralyzovana doslova, potom som sa nejak rozhybala, ale nakoniec take stavy ze tocaky, zle mi bolo, pot ma oblieval, skoncila som na infuzii a tam mi povedali po vysetreni, ze mi praskla cysta...

autor
25. okt 2022

@aaadkaaa ďakujem za odpoveď teda ja dúfam že mi ten thyamin zaberie a vstrebe sa ževraj to pomáha tak dúfam že aj mne to pomôže

aaadkaaa
26. okt 2022

Drzim palce 🙂