Cvičenie a meškanie menzesu

niki_niky
12. mar 2017

Ahojte. Zrejme budem trocha nechutná, takže vopred varujem labilnejsie osoby - nečítať😁. Baby. 11deň mi mešká menštruácia, inak ju mávam úplne presne. Myslím, že by som to mohla pripísať väčšej fyzickej aktivite, keďže som za posledný mesiac začala aktívne cvičiť. Ale. Nechápem. Všetky príznaky na krámy mam už asi týždeň, od včera mi je neuveriteľné zle, akoby som to mala už už dostať. Dnes ráno som mala ťahavý priesvitny vytok, tri dni pred tým vodnatý vytok vkuse. Predtým taky hustejšií biely... akoby to bol postup ovulácie,alebo neviem. Môže byť ze sa mi tak rozhádzali hormóny, alebo je to normálne pred menštruáciou? Už ma to dosť hnevá, stále behám na WC, že som to dostala a nič 😣

lucka8787
12. mar 2017

@niki_niky ak jedenásty deň tak choď k lekárovi...

ikonica
12. mar 2017

@niki_niky tehotenstvo je vylucene?

niki_niky
autor
12. mar 2017

@ikonica áno, 100%tehotná nie som.

amylienka
12. mar 2017

každý začiatok fyzickej aktivity je pre organizmus záťaž, čo môže spôsobiť posunutie ovulácie a teda následne aj menštruácie, tak ako aj výraznejší stres, alebo choroba.... ale ak ju inak mávaš presne, radšej by som skočila k lekárovi

5katarina7
12. mar 2017

@niki_niky Vieš čo ja som začala cvičiť pred vyše rokom,aj sa mi podarilo schudnúť dosť ale menzes mi odvtedy rapľuje,ale mne chodí o týždeň skôr.Dovtedy som ho mávala presne.Gynekologička mi povedala,že to zvykne byť,ale mne to už lezie na nervy,lebo po menzese mám asi týždeň kľud a potom ma už začínajú bolieť prsníky a postupne sa pridávajú aj iné pms.