Čo znamená krvácienie mimo menštruácie?

petrra12
11. dec 2015

Ahojte... potrebovala by som poradiť... mimo menštruácie som po pohlavnom styku (nie prvom) začala slabunko krvácať a mať kŕče v bruchu... čo to môže byť? (snažíme sa o bábätko... máme nechránený styk). Ďakujem

mimka2611
11. dec 2015

Ahoj, väčšinou sa hovorí že sa vtedy uhniezduje oplodnené vajíčko ( to je ten lepší prípad). Mala som tiež krvácanie mimo cyklu, a nakoniec sa zistilo že mi praskla cysta a dostala som krvácanie von aj dnu do podbrušnej dutiny. Takže som si pekne poležala v nemocnici ☹ . Prajem ti aby to bol ten lepší prípad 😅 🙂

nelendelina
11. dec 2015

Moze ty byt aj po pohlavnom styku ak siel hlboko 😀 😀

vedorka
11. dec 2015

mozu to byt problemy s krckom maternice.... zisti si kedy ti naposledy robili cytologiu

maslenka47
11. dec 2015

@petrra12 znamena to, ze ti tecie krv z vaginy. Jak my mame vediet, preco sa to deje zrovna tebe. Od toho mas lekara Moze to byt vselico, od drobneho poranenia hoci az po nador. 😠

butterfly333
11. dec 2015

može to byt aj ovulácia tiež to býva a niektore ženy to maju. Zaleží kedy to krvacanie v ktorom DC bolo a ake to bolo krvacanie.

philipha22
11. dec 2015

mne spominala Dr. ze to moze byt spojene s krckom... takze byt tebou skocim na gyndu nech o tom vie.... ja som dosla tak pred rokom ku rakovine krcka maternice... inak som nemala priznaky ziadne....

tova
12. dec 2015

polypy, myomy, cysty. zisti to len podrobny sonogram.