Čo znamená ak po sexe špiním tak ako na menzes?

tatiana1923
14. sep 2011

Pred pol rokom som rodila cisarskym. Teraz ked mame s manzelom sex, tak spinim...co by to mohlo znamenat? Prosim poradte

tinki
14. sep 2011

a už ti nabehla riadne menštruácia? od pôrodu...

evka4
14. sep 2011

mozes mat polyp, ten zvykne po sexe krvacat... da sa to odstranit aj ambulantne u gynekologa tekutym dusikom...

katecameron
14. sep 2011

ranka na krcku maternice? 😕

lea1333
14. sep 2011

Aj cista to moze byt:(

vejinka
14. sep 2011

prvy sex po porode? Alebo ti zacina mrcha mne akurat dnes po cca dvoch rokoch prisla takze veselo ☹

annaopialova
20. sep 2011

ahoj mozes mat aj mensi polip a to ti trochu spini chod k lekarovi aby si vedela na com si

irriss
20. sep 2011

...vzhledem k situaci, kterou jsi prozila ☹ , mohlo by jit i o psychiku, zdanlive mozna nepochopitelna spojitost, ale i ze stresu, smutku.. lze krvacet...

p.s. Je mi to lito...hodne stesti... 😉

petruci6
20. sep 2011

mohla si temu zalozit skor v diskusii ako otazku,skus ist za gynekologom,nech sa pozrie ci nemas nejaky hematon alebo ranku na krcku maternice,hlavne so sexom pomalsie po cisarskom,myslim,ziadna kamasutra,ale jemne 😉

eviq
20. sep 2011

Najlepsie urobis, ak zajdes za lekarom, aby ta pozrel, my tu mozeme len hadat. Mozno to nie je nic vazne, ale aspon si budes ista a budes sa moct pekne pripravit na dlasi pokus, drzim ti palce 🙂

zuzana76
20. sep 2011

ahoj, urcite treba vyhladat lekara, nech vyluci nejaky gynekologicky problem - teda polyp, cystu, ranku na krcku maternice dalej urobit hormonalny profil, ja som zvykla krvacat vzdy v strede cyklu kedysi davno, mala som problemy so stitnou zlazou este neliecenou, nevedela som o tom, este sme vtedy nemali deti. Ak sa vyluci vsetko co by to mohlo sposobovat, tak to moze byt aj psychikou ☹ , zelam vela stastia, nech to nie je nic vazne a nech sa skoro podari bracek alebo sestricka.

moncicatko19
20. sep 2011

Ranka na krcku mmaternicce ............ mavam to aj ja mala som to aj pred porodom.ja som mala CR pred vyse rokom .a tiez po sexe zacnem krvacat...a trva mi to skoro 2 tzdne a par dni po tom nabehne menzes ktori trva tiez okolo 2 tizdnov ☹ a krvacala si aj pred tehotenstvom ked ta doktor vysetroval?ak ano je to ta ranka na krcku maternice na 100% 😒 drzim palce

p.s mala by si zajst k lekarovi