Čo vám zabralo na močové cesty, aby ste sa vyhli antibiotikám?

17. jan 2024

Prosim poradte, kazda rada bude dobra. Antibiotika su posledna moznost. V novembri som brala 2t antibiotika kvoli angine, v decembri tyzden kvoli angine... Necgcem zas kvoli mocovym cestam,lebo uz teraz msm pocit,ze mam nejaku dodzubanu imunitu. Vdaka!

rybka1987
17. jan 2024

Vela vela tekutin, brusnicovy dzus...ale aj tak najlepsie sa poradit s lekarom.

hanka_se
17. jan 2024

vysoke davky kapucinky, zvysit riadne C + d-manozu (resp. urixin) To som uzivala aj potom dlhsiu dobu a klop-klop mam pokoj cca 3 roky. Dovtedy som mavala aj 2x do roka zapal. Samozrejme caje na riadne preplachnutie 🙂

autor
17. jan 2024

@rybka1987 dakujem ;) ano, lekarovi som pisala. Ked tak v piatok tam zbehnem.

autor
17. jan 2024

@hanka_se aha, kapucinka mi nenapadla, dobry postreh, ccko som si nasadila ,lwn neviem ci v dostatocnej davke. S d manozou som zas kupila takt napoj. Jooj tak 3 roky od toho mat pokoj je super.

mima73
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora0308
17. jan 2024

D-manoza 🙂

ivana11155
17. jan 2024

U mna Urinal forte + nos-pa. Nos-pa uvolnila ten stiahnuty sval moc. mechura - tak mi to bolo vysvetlene doktorkou a naozaj pomohlo.

miskasiska
17. jan 2024

Ja som mala minulý rok problémy, antibiotikám som sa nevyhla, ale potom som brala toto a odvtedy mám pokoj : https://etabletka.sk/obchod/uro-vaxom-2/

mamatroch
17. jan 2024

Mne toto GSE s citricidalom

https://www.kokosovyolej.net/gse-s-citricidalom...

Predtym som mala na zapal mocovych ciest 3x atb za dva mesiace... Predtym ani raz za zivot som to nemala 🤷 ...ked ma to chytilo zase, uz som rovno toto nasadila a do 48 hod mi nic nebolo. Dala som si 5kv do pollitra vody a priebezne z toho upijala, vzdy predtym zahrkat

mamatroch
17. jan 2024

A od bolesti na toto pomaha Nospa, je volnopredajna myslim

viera27
17. jan 2024

Kapucinka bola na dve veci.... ale Blokurima uro plus ma z toho vzdy dostala. Cize d-manoza

pluss
17. jan 2024

utipro plus

simonkazga
17. jan 2024

Rowatinex

taktotedanie
18. jan 2024

Nic
Daj si predpisat antibiotika aby si neskoncila v nemocnici s pyelonefritidou a pytaj vymenny listok na imunologiu

autor
18. jan 2024

@taktotedanie uz ich mam 😶dakujem. Mozem sa opytat? Treba balenie biseptol dobrat cele? Ma 28ks, lekar vravrl,ze staci liecba 5 dni. Tak som ratala,ze predpisr nejake 10kusove. Toto ma kus zaskocilo .

taktotedanie
18. jan 2024

Cele
5 dni je urcite malo