Čo vám pomohlo na vstrebanie cysty?

rivini
24. nov 2020

Ahojte, lekárka mi našla 4,5 cm cystu na vaječníku. Vraj počkáme, či odíde s MS. Mám len občasné bolesti v podbrušku v tento cyklus som mala prvýkrát špinenie v strede cyklu, preto som šla k lekárke. Máte nejaké tipy, na prírodné prípravky, ktoré pomohli vám, aby sa cysta vstrebala? Príspevky, ktoré som tu k téme našla sú staršie, alebo nesedia na môj prípad. Ďakujem!

dajen_7
24. nov 2020

Skús Indonal čítala som o tom pozitívne reakcie je to doplnok výživy. Ja som ho užívala pretože mám dlhodobo zle výsledky cytologie. Či pomohol alebo nie zatiaľ neviem od kedy ho užívam na kontrole som ešte nebola.

pimpulka
24. nov 2020

Tabletky indol. Pre mna zázrak. Je to tusim aj pod názvom indonal. Ale ja som mala cystu pod 3cm no myslim ze indol ti pomôže

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rivini
autor
24. nov 2020

@snezienka33 vdaka! Co je to thyamin? Alchemilkovy caj pijem pravidelne, tiez som si kupila gynex -vraj pomaha tiez pri cystach. Pupalkovy olej este skusim.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninka2012
24. nov 2020

Skus kvapky gynex veľa žien si ich chváli.

rivini
autor
24. nov 2020

@pimpulka dakujem! A za aky cas sa scvrkla?

betinka_kvetinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pimpulka
24. nov 2020

@rivini kvázi na počkanie. Keď som mala prvýkrát cystu, doktorka odporučila indol, okamžite som ho brala a po ďalšom menzese v strede cyklu som šla na kontrolu-v tomto som velmi pedant- a cysta bola fuč. Druhýkrát keď mi vynechal menzes bez dôvodu-to uz viem ze zas cysta napucala- asi na tretí den ako mi meškal menzes som nasadila indol. Pockala som tusim 2tyzdne mozno o chlp viac (meškanie menzesu) a šla som k lekárke a ona ze no nic tam uz nemam ze indol mi medzitým uz stiahol cystu. Pichla vyvolávačku na menzes a hotovo. Samozrejme balenie indolu som vzdy dobrala aj keď uz som bola ok a hlavne indol treba brat pedantne. Nie halabala. Poctivo treba

kiki68
24. nov 2020

Nic , isla do mesiaca von a to uz bola vyse 7 cm

rivini
autor
24. nov 2020

@kiki68 isla von sama, alebo ta operovali?

kiki68
24. nov 2020

@rivini operovali

kiki68
24. nov 2020

@rivini mne bolo povedane, ze ked vidia ze je naplnena vodou sa moze vstrebat, ale ked krvou tak nie. Je fakt ze rastla 3 cm za mesiac. A bola plnena krvou. Keby cakam tak pridem o vajecnik. Takto isla von este nez spravila skodu

renin
3. jún 2022

Ja som mala cysty na oboch vaječnikoch boli naplnené žltou tekutinou a mali veľkosť 4 cm,Praskli postupne samé do 3 mesiacov,Spravili sa mi po kovide,Brala som tyamín,C vitamín A pupalkový olej s vitamínom E ,PIla som alchemilkový čaj,So stravy som vylúčila mlieko,cukor,kávu a červené mäso I údeniny,