Čo to mám pod klitorisom?

1. feb 2021

Prosím vás ženy ak ste tu nejaké gynekologicky moja to nerieši ale strašne to štípe a boli objavuje sa mi to pri zápale močových ciest do IP pošlem fotografiu... Prosím poraďte mi co to mam 😔😔som už zúfalá... Prosím žiadny uchylaci hľadám len pomoc 😔😞😢

77daniela77
1. feb 2021

Asi mykoza....chod ku gynekologovi,nezanedbaj to

autor
1. feb 2021

@77daniela77 mam to strašne červené a štípe to dnes má stipala celá posva pri sexe a boli ma aj pri močení v stredu skočím k gyn 😔😔

77daniela77
1. feb 2021

Cim skor chod,musi ta zobrat,je to akutne.

miadi
2. feb 2021

Ty nevies ze ked mas taketo nieco nemas sexovat kym to nevyliecis?

mamanadruhuu
2. feb 2021

Ako môžeš mať pohlavný styk keď vieš ze máš problém? Nechápem..

simca06022011
2. feb 2021

Urcite to tvoja gynekologicka riesi, ked jej to povies...

autor
2. feb 2021

@miadi viem sex bol s kondómom a začalo mi to hlavne po ňom zápal. Močových ciest mam skoro stále už ho riešim niekoľko rokov

autor
2. feb 2021

@simca06022011 jedine co spravila dala mi nato krém a to bolo cele ani ster z toho nezobrala že čo to je

macka9
2. feb 2021

Treba jednoznačne ster, ak mate často zapal močovych ciest bude tam bakteria ,aj premnožena kvasinka moze sposobovat problemy hlavne to štipanie.

simca06022011
2. feb 2021

moj tiez stery nerobi, dala ti na to krem, nepomaha, ako dlho? Ak mavas casto zapal mocovych ciest, tak prakticky lekar a urolog... minimalne teda gynekologicka by ti mohla dat vaginalne tbl. alebo ju vyslovene poziadaj o stery..
Ako nic ma do toho nie je, je to tvoja vec, ale ako to, ze sa liecis a napriek tomu mas sex? Nejde iba o to, ze ochranu pouzivas a teda nic nedostane partner, ale zanesu sa ti bakterie dalsie aj inde, nebodaj poranena, podrazdena sliznica sa infikuje.. Ale je to na tebe teda.

dajen_7
2. feb 2021

Podla mna to môže byt zápal alebo aj alergická reakcia na zmenu v praní, sprchovat gele, vložkách alebo na kondom či partnera. Kúpila vy som si mydlo na intímnu hygienu krém a možno aj nejaké čipky ak mávaš častý zápal močových ciest. Každopádne chod ku gyn.

miadi
2. feb 2021

Na zapal mocovych ciest su naj atb a brusnice ked to mas casto mal by ist k urologovi aj tvoj partner.Svrbenie sexom len zhorsis a zanesies aj tam kde netreba.