Čo potrebujem na vyšetrenie do Ľubochne?

meninka
5. nov 2017

Ahojte mile mamicky a slecny, neviete mi poradit co treba na vysetrenie do Lubochne? Dakujem

loginexistuje
5. nov 2017

@meninka objednat sa odporucanie od tvojho lekara a tvoju zdravotnu kartu

meninka
autor
5. nov 2017

@loginexistuje a viete mi povedat alebo niekto z vas ako prebieha vysetrenie?

11mirka22
5. nov 2017

My sme tam objednaní na 13.11., teda môj 18 ročný syn. Idem tam s ním, tak ma táto téma tiež zaujala.

fefitko
5. nov 2017

To idete na štítnu žľazu? Ja som tam bola tiež 🙂

88patka88
5. nov 2017

Ja som bola uz par rokov dozadu hlavne si priprav pevne nervy a odporucam prist naozaj zavcasu aby si sa na obed odtial dostala

loginexistuje
5. nov 2017

Rano sa zaregistrujete, potom idete na krv a potom cakatena vysetrenie a lekar ku ktoremu vas pridelia rozhodne ci sa bude robit aj napr. sono
vysetrenie je uplna klasika ako u endokrinologa meria sa tlak vyska vaha prehmata stitku a pyta sa na problemy

toto je take vseobecne my sme boli aj takto s detmi alebo potom sa da ist aj na konziliarne vysetrenie na ktore vas tam odporuci vas endokrinolog a potom mozu robit aj ine vysetrenia (biopsiu a pod)

loginexistuje
5. nov 2017

ja som zvykla si tam zabezpecit ubytko ajednu noc tam prespat

evelynba
5. nov 2017

prosim vas, objednavala som sa tam v juli a objednali ma na januar. Medzitym som otehotnela. Mam sa im tam ozvat, alebo prist normalne na termin? mam aj svoju endokrinologicku tu v BA, ale nie som s nou spoko, preto som chcela ist aj tam. Viete poradit? Po zisteni tehotensta beriem samozrejme uz zvysenu davku eutyroxu, len teraz neviem, ci ma vyznam ist do tej Lubochne, lebo som chcela aby mi tam nejak nastavili liecbu a teraz ked som tehotna aj tak to bude kratkodobo rozhodene.... Je to pre nich v pohode, ze mam aj svojho endokrinologa? Ja by som sa najradsej prehlasila tam. A pisete tu, ze treba zobrat zdravotnu kartu? to akozeist od obvodaka zobrat kartu? Dakujem.

11mirka22
5. nov 2017

@evelynba áno, od obvodnej kartu. A či tá vezmú sa radšej opytaj telefonicky tam. My ideme prvý krát tam, ešte žiadneho endokrinológa nemáme. Len mi tak bolo u lekára doporučene , že radšej hneď tam.

evelynba
5. nov 2017

@11mirka22 dakujem, asi im tam este raz zavolam, ci vsetko sedi.

3petka
5. nov 2017

@evelynba keď si tehotná máš nárok na prednostne vyšetrenie. Objednajú ta do pár dni len im to treba povedať. Samozrejme nemusíš ani čakať v tých dlhých radoch, môžeš rovno dopredu

loginexistuje
5. nov 2017

@evelynba no povedz im ze mas svoju endokrinolgicku lebo ta mozu otocit ak ta neposlala ona im by vysetrenie poistovna nepreplatila tak si to dopredu telefonicky over