Čo na bolesť po análnom styku?

leonka26
21. júl 2019

Prosim Vas splnila som muzovi jeho najvacsiu tuzbu ze analny sex ja teraz nonstop beham na wcko strasne ma boli zadok a stale chodim na velku uz minaj zlata zila zase vysla vo mam robit strasne to boli 😢

3petka
21. júl 2019

Daj si vlažný kúpeľ. Posed si v ňom chvíľku, skús si ju zatlačiť späť. A nabudúce pošli muža do riti so sprostými nápadmi.

zuzanka.zuzu
21. júl 2019

mňa by zaujímalo, či by si aj chlapi nechali strčiť do zadku 🙄 akože máš ho malý a tenký pre tú správnu dierku, tak šup s ním tam kde nepatrí, tam bude rozmerovo veľký a hrubý 👏

misinka0611
21. júl 2019

Faktu masť, po kazdom sprchovaní zatlačiť dni a do budúcna taketo veci nepraktizovat 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
21. júl 2019

Jedna vec je mužovi splniť prianie a druhá trpiet pri tom,hlavne sa trebalo na to pripraviť a muž mal ísť na to pomaly a nič by ti nebolo. Tak docielil jedine, že už to nikdy nebudeš chcieť. Skús si kúpiť gél z dubovej kôry a urob si repík a vlažný prikladaj.

sapetka
21. júl 2019

Dalsi sen co zvyknu muzi mat je sex v trojke🤣

leonka26
autor
21. júl 2019

@pininka1 praveze ono ma to nebolelo bolo to fajn az pol hodinu nato ma to zacalo boliet...

barboritta
21. júl 2019

@leonka26 no ja nepoznam jednu zenu,ktorej by sa toto pacilo,ved je to proti prirode.ale zase aspon vies,aj on vie,ze blbe napady si ma nechat pre seba...

angie11
21. júl 2019

Nič si z toho nerob, to prejde, o tyždeň si ani nespomenieš, natieraj si to nejakou mastičkou alebo ten kúpeľ, ináč to osvieži stereotyp v posteli 🙂 ale treba veeeeľa gélu pri tom, a to že beháš na wcko je dobre 🙂

pininka1
21. júl 2019

@barboritta tak to asi poznáš veľmi málo žien.

barboritta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tenerifka
21. júl 2019

aj tak si myslim, ze chlap, ktory po tomto tuzi, ma homo sklony, tak nech sa prizna a najde si na to priatela

misinka0611
21. júl 2019

@angie11 Hej je to dobre.. aspoň ju riadne prečistí 🤦‍♀️

pininka1
21. júl 2019

@tenerifka tak to by väčšina mala takéto sklony.

pininka1
21. júl 2019

@barboritta ja som mala na výške spolužiačku, ktorá nám to opisovala aké je to super a všetky sme sa pohorsovali, až kým sme to neskusili. Ak je partner normálny a chcete to skúsiť tak je to ok. Je ale samozrejme že nieje zdravé robiť to denodenne.

angie11
21. júl 2019

@tenerifka vobec to tak nieje, tam je uzsia dierka tak preto ich to tak vzrusuje aj drazdi

misinka0611
21. júl 2019

A potom sa zvierač v 60 tke poďakuje 🤦‍♀️

mondolina
21. júl 2019

@tenerifka
Homosexuála priťahuje mužské telo celé, nie len jedna dierka.
A ženy ktoré majú túto praktiku v obľube by si kam zaradila?

barboritta
21. júl 2019

@pininka1 Presne tak.na ozvlastnenie ok,ale denne nie.ale musi to vyhovovat obom

virbonus
21. júl 2019

Je to neprirodzené, nezdravé, nehygienické a celkovo mi to príde antisexy. Nechápem, čo na tom toľko mužov vidí. Nie je nič krajšie, ako klasický vaginálny styk. Nikoho nesúdim, len to nechápem. Možno som staromódny...

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
21. júl 2019

@virbonus
Ani ja nechápem napr. ako niekto môže zjesť tlačenku😁 ja ani za svet...len na porovnanie, že každý má iné chute/ análny sex nepraktizujem/.

virbonus
21. júl 2019

@mondolina píšem, že neodsudzujem. Je každého vec, čo robí za zatvorenými dverami, len sa nad tým udivujem, to je všetko 🙂

mondolina
21. júl 2019

@virbonus
Prečítala som, že neodsudzujes, len si tam uviedol toľko ne- k análnemu sexu, že sa mi tomu nechce veriť.

dovozadokoca
21. júl 2019

@barboritta ja si hlavne myslím, že minimum žien ti bude hovoriť, že ako to majú rady do zadku. :D

barboritta
21. júl 2019

@dovozadokoca ved aj toto si myslim.hoci po flaske vinka som uz veru pocula kadeco🙂

moonlight1210
21. júl 2019

@leonka26 hlavne to nepraktizuj casto. Lebo tie analne zvierace na toto urcene nie su. A zacnes trpiet inkontinenciou trochu ineho druhu. A to uz nebude sranda.

A ak pises, ze zase ti vybehla zlata zila, tak si ju uz asi niekedy mala. Pre teba je tento druh praktik celkovo nevhodny.

madeline1
21. júl 2019

a teraz to už bude chcieť stale :D

misinka0611
21. júl 2019

@madeline1 Tiež má napadlo. Rovno by som sa teda znásobila faktu masťami a čipkami 😂

ktochytavzite
21. júl 2019

Som sa dobre nasmiala,vtip tyzdna,posla mna si niekto srandu robi