Čo môže znamenať cibuľový zápach v intímnych partiách?

kika6182
7. júl 2019

Caute zienky, troska citliva diskusia, ale sme ludia, ked sa nepytas, nevies. Na zaciatok poviem ze som tehotna. A trapi ma jedna vec, samozrejme snazim sa priatela nezanedbavat,kym sa to da. To co ma trapi, je ze ked mi priatel robil dobre a potom zdvihol ruku ku mne, zacitila som mu odtial cibulu, ci cesnak ci take nieco. Ziadnu cibulu nekrajal ani nedrzal. Priamo ze by som to citila z nohaviciek to nie, iba ked prilozitostne ma dole ruku 😂. Prosim o rady, ak ste s tym mala niektora nahodou skusenost, je to nieco vazne? Alebo toje nieco z tehu? Netusim, tehu som po prvy krat. Dakujem za slusne odpovede 😊

bibih
7. júl 2019

no je to velmi citliva tema. ale nie som sice tehotna, no ja mam pocit, ze citim stale take nie dvakrat prijemne zdola. a bola som aj u lekarky a vraj vsetko je ok, no mne to pride, ze mi to tam zapacha ci ako to krajsie napisat.. 🙈 Ja sa normalne niekedy sama citim cez nohavice pocas dna. A vibec netusim co s tym. Za den miniem aj 3 slipovky. takze som zvedava ake rady tu padnu 🙂

ivi2891
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sayurinka
7. júl 2019

Ja keď zjem cibuľu alebo cesnak, tak to cítim všade, či už pot alebo intímne partie (aj pár dní) 🙊Manžel ale tvrdí, že ten nikdy nič necíti 🤷
Inak ale podobné pachy nepociťujem, iba keď zjem surovú cibuľu 😀
Takže asi som neporadila, no aspoň sa nemusíš cítiť nejako divne. Ono hormóny sú všeobecne pobláznené, nie to ešte v tehotenstve 😅

ivi2891
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika6182
autor
7. júl 2019

@sayurinka dakujem, prave som si spomenula ze sme mali na obed pred vcerom Zemiakovy salat v ktorom je aj cibula 😂😂

rainbow82
8. júl 2019

No ten zápach je cítiť hlavne teraz v lete keď je teplejšie.Aj sa niekedy cítim a to sa umyjem keď idem niekde.Bohuzial niekto máva silnejšie výtoky.Ja s tým mávam problémy.Nic iné len tie mini vložky používať a meniť.A používam intime gél mi odporučila tak uvidím časom.

hankano
Autor odpoveď zmazal
Zobraz