Čo môže zapríčiniť meškanie menštruácie?

14. dec 2020

Ahojte mávam väčšinou 32 dňové cykly ale občas sa stane ze je to aj cez 40 dní.. Teraz mam 41 deň a stale neprichádza tehotná niesom... Čo môže zapricinovat tak dlhé meškanie? Stáva sa mi to tak každý 3-4 mesiac

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatranka4
14. dec 2020

Záleží na tiež kedy si mala ovuláciu ja ju mávam k začiatku ms pár dní takže zvyčajne vtedy mi meskaju

denisa58
26. dec 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať či ma niekto skúsenosť z : tri dni mi meškala menstrucia strašne ma.bolieva hlava menstrucia skončila a už druhý deň mi je zle od žalúdka nedokážem poriadne nič zjesť som stále unavená náladova to ja nezvyknem biť.Chodievam viac na wc aj cikat a ešte ma začalo preháňať

sterea
26. dec 2020

@denisa58 -ak ti 3 dni meškala MS, potom prišla slabšia, príp. kratšia - môžeš byť aj tehotná.

denisa58
26. dec 2020

@sterea prvý deň skoro nič a potom bola o niečo slabšia ako obvikle ale mala som plných 7 dni a od včera mi j3 strašne zle...napiklad milujem vyprážaný rybu tešila som sa na ňu ako malé dieťa a keď som zahryzla do nej muselá som ju vyplut lebo som skoro dogrckala..a nemôžem ju ani citit..neviem čo to so mnou je...

sterea
26. dec 2020

Môže to byť samozrejme aj súhra okolností, predvianočný stres, prejedanie ... Možno máte nízky tlak, zvýšený cukor.... Možností je veľa, napr. aj teraz veľmi "oblúbený" covid by to teoreticky mohol byť. Testom treba vylúčiť tehotenstvo a covid. A inak čo najviac oddychovať a tráviť čas na čerstvom vzduchu.