Čo mi pomôže na nekonečný biely výtok?

alicka01
6. aug 2019

Dobrý deň, chcem sa opýtať čo mám robiť ak mám celý čas biely výtok, keď sa osprchujem tak je to v poriadku, ale asi tak po 2-3 hodinách sa znovu objaví a v prípade, že s priateľom chceme mať pohlavný styk, tak bez toho aby som šla do sprchy to nejde, pretože ten vytok mi urobí po celej vagine také male biele hrčky a inak ako sprchou to nejde dole. Čo mi na to pomôže? Moja gynekolohička tvrdí, že to je v poriadku, ale mňa to dosť obmedzuje, či už po intimnej stránke ale aj počas normálneho dňa.

whatever1
6. aug 2019

@alicka01 hlavne sa nesprchuj z vnutra, narusujes si tym pH a vytok sa ti moze zhorsit.

nini1010
6. aug 2019

Skus si nasadit na tyzden canesten zvntra a vymyvat risalginom.

nini1010
6. aug 2019

Skus si nasadit na tyzden canesten zvntra a vymyvat risalginom.

miriam439
6. aug 2019

@alicka01
No ja neviem, ale keď som ja kedysi mala takýto výtok, tak to aj dosť štípalo a bola to mykóza.
Podľa mňa to v poriadku nie je, ak to máš stále

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elementissa
6. aug 2019

Je to úplne normálne, ja to mam cely život od začiatku puberty a nikdy som žiadnu mykozu nemala 🤷‍♀️🤦‍♀️ je to normálny sekrét, niektoré ho majú viac, niektoré menej... Aspoň nie si nikdy pri sexe suchá 😉😂😂 neprezivaj to tak.

marietta0
7. aug 2019

@alicka01 Urcite ziadne antimykotika, canesten,... ani vyplachy, narusis vnutornu rovnovahu laktobacilov v posve. Kup Saforele gel v lekarni, je na intimnu hygienu, pekne vonia, ak by si aj mala nabeh na mykozu, poriesi to. Ja ho mam odporuceny gynekologickou a pouzivam uz asi 7 rokov, od tehotenstva. Pa

alicka01
autor
7. aug 2019

@marietta0 a prosím ťa ten Saforele gel je voľne predajny?

mata.g
7. aug 2019

@alicka01 áno je

marietta0
15. aug 2019

@alicka01 Ano, v lekarnach.

ramada44
17. sep 2024

@marietta0 prosím vás ,viem že je to uz stará téma ale ktorý presne saforelle gél používate?Je viac druhov a neviem ktorý by bol ten naj.,.