Clostilbegyt a Pregnyl

cucka5551
15. jan 2022

Ahojte chcem sa opýtať či niekomu pomohol clostilbegyt a pregnyl.. užívala som clostilbegyt od 3dna MS ráno a večer tabletku 5dni. Na 11den cyklu včera mi pichla pregnyl. Čiže včera a dnes sa máme snažiť😊 všetko máme s manželom v poriadku no žiaľ stále sa nedarí.

lusinkaj85
15. jan 2022

@cucka5551 ahoj, mne áno, v druhom cykle po tejto kombinácii sa nám podarilo. 🙂

cucka5551
autor
15. jan 2022

@lusinkaj85 až v druhom cykle čiže ak sa teraz nepodarí tak znova budem užívať clostilbegyt a potom pregnyl?

lusinkaj85
15. jan 2022

@cucka5551 ťažko povedať, mne tuším vtedy povedal, že to môžeme skúsiť v troch cykloch a teda druhý vyšiel. U teba môže hneď tento, treba veriť. 😉

janetinka27
15. jan 2022

@cucka5551 ja som brala v jednom cykle clostil a ovitrelle (nie o ako pregnyl) a nepodarilo sa a hned v dalsom cykle mi dali znova clostil,ale nenarastol ziadny folikul,ovitrelle nebolo treba. v dalsom cykle som uz mala ine problemy,tak sme do toho nesli.ale ten clostil ma obmedzenu moznost pouzivania, nemoze sa brat velakrat

zuzkacik4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucka5551
autor
15. jan 2022

@lusinkaj85 tak dúfam že sa podarí lebo rok a pol sa už snažíme a vraj sme úplne v poriadku a prvého synčeka sme mali na prvú supu

cucka5551
autor
15. jan 2022

@zuzkacik4 ja mávam ovulácie práveže stále aj sa testujem a aj cítim. Tak neviem prečo sa nedarí no uvidím teraz

zuzkacik4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucka5551
autor
15. jan 2022

@zuzkacik4 Ja viem a pred dvoma mesiacmi som to vzdala pretože už v to neverím ale doktorka že skúsime toto tak uvidím ale moc tomu neverím...

zuzkacik4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucka5551
autor
17. jan 2022

@zuzkacik4 ešte sa opýtam v piatok ráno mi bol pichnuty ten pregnyl. Je pondelok a stále mám neskutočne bolesti v podbrušku je to normálne?

zuzkacik4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
weronikcka
24. jan 2022

ahojte, dnes som bola u lekára a poslal ma do Rakúska po pregnyl. Tiež ste sa k nemu nevedeli inak dostať? v dvoch lekárňach som bola a nemali ani tam :/

lusinkaj85
24. jan 2022

@weronikcka ahoj, mne tiež vo viacerých lekárňach povedali, že ho nemajú, už ani neviem prečo, tuším kvôli krátkej trvanlivosti, ale v Dr. Maxovi mi ho bez problémov objednali.

weronikcka
24. jan 2022

@lusinkaj85 mne doktor povedal že má už rok výpadky a zrejme na Slovensku ani nebude, niečo s legislatívou splietal, že ho celkovo sťahuju z našho trhu. Tak ale že mam isť cez hranice do Rakuska do najbližšieho mesta do lekarne a tam mi daju. Ale Dr.Max mám kúsok, pojdem sa zajtra spýtať, ďakujem 🙂

lusinkaj85
24. jan 2022

@weronikcka aha, no tak to potom neviem, ja som ho potrebovala ešte v 2020, ale skús čo ti povedia v tom maxovi. 🙂

cucka5551
autor
24. jan 2022

@weronikcka ja som si ho kupovať nemusela sestrička mi to pichla a ja som len zaplatila...

janetinka27
25. jan 2022

aj moja gyn ho vozi z rakuska, ked nema, tak mi predpise ovitrelle. ale pregnyl je lepsi, je prirodzeny, ovitrelle sa len tvari ako choriovy hormon

weronikcka
26. jan 2022

obvolala som si najvačšie lekarne a nikde ho naozaj nemajú a dnes bol akurat den čo mi to mali pichnut ale tak kedže nie je pregnyl tak pichnu zajtra ovitrelle, hadam to bude ok