Citricidal na e coly v pošve a močové cesty? Aké dávkovanie? Máte skúsenosti?

ritta86
29. júl 2019

Ahojte, uz 4 mesiac bojujem s diskomfortom tam dole. Mala som dva krat zapal mocovych ciest po pohlavnom styku, bola som 3 krat na kultivacii, zacalo to streptokokom, potom nejaka ina bakteria. Preliecene lokalnymi aj oralnymi atb. Potom sme s muzom opat mali styk, a po nom znova mocove cesty a tento raz E coly. Kupila som si citricidal VS, z ciech, vyrobeny v USA. Citala som aj tu, ze to mnohym ako jedine pomohlo. Davkovanie ale pisu len 3 kvapky denne, a mne to pride akoby som ani nic nevypila. Neviem ci si s tym mam aj vyplachovat (pravdaze s nie s koncetratom). Pomohlo vam to niekomu z vas ? A prosim rady, ze sa mam ist hned po sexe vycikat a hygiena, to vsetko viem, ale zatial nepomohlo. Beriem aj D-manozu, ale obavam sa ze pri dalsom styku sa to aj napriek tomu vsetkemu znovu zopakuje. Manzel uz tiez dostal atb na preliecenie. Ale ja mam dole stale pocit diskomfortu. Idem znovu na kultivaciu, tak som zvedava, ci tam zasa nieco najdu. Dakujem za vsetky skusenosti, hlavne ohladne toho citricidalu.

petka035
29. júl 2019

@ritta86 d-manoza je super a na citricidal nedam dopustit.To davkovanie...hm... aky konkretne mas ? Js som uzivala denne 60 kvapiek . Len treba mat originsl citricidal resp. GSE

ritta86
autor
30. júl 2019

Peti dakujem za odpoved, mam z ceska, praveze som si citala ze je este lepsi ako ten GSE, urcite mam kvalitny, o to nejde, len k nemu maju davkovanie len 3 kvapky denne, ty si k nemu mala davkovanie ? ci sisi ho vygooglila ? Beriem aj D-manozu, akoze nemozem povedat ta mi pomaha. Styk s manzelom sme este nemali takze ja zatial problem akutny nemam, vzdy to pride az potom. Mam skor gynekologicky problem ako mocovy, len sa mi to nato prenasa. Mala si tiez rovnaky problem ?
Nie som typ co by bol citlivy na mocove cesty, nikdy som s tym nemavala problem a to som mohla zostat aj v mokrych plavkach, az teraz som mala dva zapaly mocakov za sebou vzdy po styku s manzelom. A to ten druhy krat po mojom prelieceni.

Tak pls daj vediet co s tym citricidalom 🙂 a davkovanim budem velmi vdacna

ritta86
autor
30. júl 2019
kejt1
16. mar 2020

@ritta86 Každému na tieto dlhodobé infekcie odporúčam hlavne na mieru robenú autovakcínu. V podstate vás zaočkujú cielene proti konkrétnemu kmeňu baktérie na základe steru, ktorý vám zoberú. Autovakcíny vyrábajú na rôznych pracoviskách na SK, stačí pogoogliť. Odporúčam pracovisko vo Vyšných Hágoch, MUDr. Poľanová, stačí sa objednať.

ritta86
autor
16. mar 2020

@kejt1 dakujem za radu, ja som nemala konkretnu bakteriu stale sa mi objavovali ine- mala som skor rozhadzanu floru, uz som z toho skoro vonku po roku. Takze v mojom pripade by ani nevedeli na co ockovat, kedze za cely cas sa mi tam prestriedo asi 6 bakterri zakazdym ina. Bol to blazinec.

mat1lda
24. aug 2021

@petka035 zdravim, ja zhanam citricidal na mocove cesty, viete mi prosim poradit aky a ake davate davkovanie? neviem to nikde na nete najst, dakujem

mata1278
25. aug 2021

@ritta86 dobrý deň smiem sa opýtať o aký citricidal ide a ci vám ozaj pomohol na e coli ja sa jej tiež neviem zbaviť a spôsobuje stále dookola zápaly

mata1278
25. aug 2021

@kejt1 dobrý deň smiem sa opýtať o akú auto vakcínu ide stále dookola mam e coli

mata1278
25. aug 2021

@ritta86
@ritta86 dobrý deň presne také problémy ako píšete vy mam aj ja po styku stále baktérie e coli pomohlo vam na to niečo overené mne to stále prejde na moc cesty

ritta86
autor
26. aug 2021

@mata1278 napisala som sukromnu spravu 🙂

mat1lda
26. aug 2021

@ritta86 mozte aj mne napisat prosim? rovnaky problem:(

kejt1
1. okt 2021
innilein
16. feb 2022

@ritta86 dobry den, co vam nakoniec pomohlo?

lala123
24. jún 2022

@ritta86 mozem sa opýtať čo ti nakoniec pomohlo? Mam pocit, že čítam o sebe

ritta86
autor
25. jún 2022

Ahojte, odpovedala som viacerym z vas uz aj cez sukromne spravy. Ja som skusala vsetko, wobenzym, kapucinku, urologicke caje d manozu bursnicove stavy. Ono asi vsetko mi trosku pomohlo vpred ale asi najviac, petrzlenova vnat- cak z petrzlenovej vnate pit kazdy den, robila som si aj ocistu od doterra. Ale ani po nej to este nebolo uplne ono ale ponalicky sa to lepsilo. Brala som mnozstvo doplnkov, serrapeptazu, NAC, oreganovy olej, zeleny jacmen, spirulinu. Nakoniec som si kupila knihu od Antonyho williamsa Ocista( cleanse to heal) Zacala som pit kazde rano odstavenu zelerovu stavu, vzdala sa vsetkeho mliecneho, vajec lepku, kukurice….. mnoho veci podla tej knihy. Je tam vsetko co by mal clovek zo zivita vylucit. Ale predtym ako som toto zacala som uz bola celkom na tom dobre, ale stale mi vychadzai stopy krvi v moci, po presedlani na tuto stravu mi vsetko preslo. Citricidal som pouzivala na vyplachy ale zabijal mi aj vsetky lactobacily, takze to nebola cesta pre mna. Treba skusit, ja tak doteraz jem aj zijem. Obcas uz stavu porusim ale 90% casu sa stravujem podla tej knihy.

ritta86
autor
25. jún 2022

Plus dievcata, este som bola aj u imunologicky, mala som nizku hladinu vitaminu D, ten som mega doplnala a doplnam dosnes, myslim ze aj to malo svoj prinos k ceste k uzravedium. Prajem vela sil !!!!

76california
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dd99
12. mar 2023

@ritta86 vdaka za tieto rady, idem si tiez petrzlenovu vnat, ja mam ojedinele ecoli a corynebacterium, stafylokok koagulaza neg. (Cize neviem ci tam je ci nie) aktualne mam dalacin a zatial pomaha. Stravu mam ako pri candide, citim ze aj to zmiernuje zapal. Min rok mi tiez vysla velmi nizka hladina vitaminu D u imunologicky, tak doplnam. Nemas prosim nejaky tip na kvalitne “decko”? Vdaka. Ps: ta petrzlenova vnat je nahodou chutna, cakala som horsie :D

ritta86
autor
14. mar 2023

@dd99 ja som brala devit v spreji ISO 10 000, podla bezneho davkovania sa ma dat 1 vstrek pod jazyk 1 x do tyzdna. Brala som ho denne tych 10 000 ISO units. To mi povedala imuno, ze to mam tak brat. Ak mas znizene nemas sa ako predavkovat po mesiaci si to zacni davat tak kazde tri dni. Velmi mi to pomohlo. Vitamin D je klucovy pre spravnu funkciu imunity. Hej perzlen je super, skus smoothy: petrzleniva vnat jablko a citron - uplna topka, osviezujuce zdrave a chutne