Cítim permanentné vzrušenie

27. jún 2023

Ahojte. Už asi 3 dni riešim čudný problém - neustále som akoby vzrušená. Proste v podbrušku cítim vzrušenie ako napríklad pri predohre, také jemné chvenie. Cítim to pri chôdzi, sedení, ležaní, stále. Je to až obmedzujúce, lebo dnes som sedela vonku na lavičke, preložila som si cez seba nohy a už som to cítila... A včera som nedokázala zaspať. Neviem, či mám nejako rozbúrené hormóny, rok kojím, dve deti mám, ale nikdy sa mi to nestalo, že stále cítim vzrušenie a s tým spojené aj také brnenie v nohách. Okrem toho, už 3x v živote sa mi stalo, že keď som potrebovala ísť na veľkú potrebu a z nejakého dôvodu som to musela zadržať (bola som v autobuse alebo na prechádzke), potom som na WC bez nejakého pričinenia mala počas stolice orgazmus. Čítala som, že sa to občas stáva, ale je to dosť divné. Stretli ste sa niekedy s takýmito stavmi? Prečo sa to deje?

mirkava
27. jún 2023

Počas stolice orgazmus??? Myslela som, že už som počula všetko...

tosomja
27. jún 2023

Stáva sa to dosť často...na konci školského roka. Učebnice odovzdané? Branne cvičenie absolvovane? 👍

adrika25
27. jún 2023

Aaa tak ženy zas prrr… nie je nič lepšie ako prísť po 8 hodinách z roboty domov a poriadne sa 💩💩💩to už áno, to môže byt aj “orgazmus” ak sa to patrične zadržiava lebo správny gazda si to nosí domov 😂😂😂😂😂😂

terina25
27. jún 2023

Tak asi si mala orgazmus,ze si sa konecne vykakala 🤷‍♀️

mirkava
27. jún 2023

@adrika25 🤣🤣🤣👍👍👍

autor
27. jún 2023

Myslela som si, že ma budete mať za trolla... Ale nie. Mám 33 rokov, dve deti. Ale radšej píšem anonymne. Orgazmus počas stolice - však dajte si do Google, vraj za to môže nejaký blúdivý nerv v tele, ktorý sa pri väčšom množstve stolice podráždi a spôsobí vzrušenie. Okej, to som si čítala a na anglických stránkach je toho viac. Ale to permantné vzrušenie nechápem.

marsmykkok
27. jún 2023

Nemáš ovuláciu? Vtedy je bežná väčšia nadržanosť. Proste príroda chce, aby sme sa párili.

autor
27. jún 2023

@marsmykkok neviem, ale toto je iné, cítim neustále brnenie v nohách, vzrušenie v podbrušku, ale bez príčiny a od rána do večera pri všetkých činnostiach.

tosomja
27. jún 2023

Šťastná to žena, čo má orgazmus aj pri 💩

victory7897
27. jún 2023

Treba si ráno vybrať Venušine guličky a nevlačit ich do večera so sebou 😂😂😂

20erika07
27. jún 2023

To vzrusenie pohoda, na tom nie je nic zvláštne, ale ten orgazmus pri kakaní, tak to som este nepocula a ani nezažila, skoda😀 dve prijemne veci naraz mat 🥳

1ryba
27. jún 2023

@tosomja 😂

1ryba
27. jún 2023
nikolca
27. jún 2023

Ja kakam každy den a orgazmus akosi neprichadza😱😱😱

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
27. jún 2023

@adrika25 tak toto ma dostalo 😀 ja som "zápcharka", mávam orgazmus tak raz za tri dni 😀 😀

slovakboy
28. jún 2023

Nechápem prečo si z toho robíte srandu. Mal som známu čo toto mala a skončila na psychiatrii. Permanentne vzrušenie nie je nič príjemné a vysiľuje. Aj energiu odsáva a organizmus je v neustálom napätí. Teda neviem či máš aj uvoľnenie po orgazme. Neviem ale ako poradiť treba navštíviť lekára možno psychiatra alebo sexuologa možno neurológ a možno endokrinológ. To musí povedať všeobecný lekár.

autor
28. jún 2023

@slovakboy vďaka za pochopenie. Presne tak, je to vysiľujúce

valeria_h
28. jún 2023

Vy ste teda hlúpe ženy. Fakt hlúpe. Áno, stáva sa to, aj ja to občas mávam, ale samé to prejde @autorka

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valeria_h
28. jún 2023

@autorka Vôbec sa nemusíš cítiť hlúpo, proste sa to stáva, len tu dámy v kurníku toho moc o fungovaní ľudského tela nevedia, ale kritizovať a zosmiešniť to už im ide na výbornú.
A teda prezradím, ja som raz mala orgazmus bez dotyku, len tým, že som myslela na príjemné veci a to som sedela v školskej lavici, tak si vieš predstaviť 😂🙈

tosomja
28. jún 2023

@nikolca treba tri dni nekakať a na štvrtý deň sa pošťastí 🤣

beata_k
28. jún 2023

Zrejme mas ovulaciu. To, ze si ju predtym tak intenzivne necitila, neznamena, ze teraz nemozes. Je to dane prirodou kvoli mnozeniu sa.

autor
5. júl 2023

Aktualizácia pre tých, ktorí si zo mňa nerobili srandu: Konzultovala som to nepretržité vzrušenie, ktoré ma rušilo pri bežných činnostiach, s lekárkou. A vraj to môže byť síce zriedkavý, ale predsa len vedľajší účinok liekov, ktoré dlhodobo beriem na úzkosti a ktorých dávku sme len nedávno mierne zvýšili. Preto sme ju dali na pôvodnú úroveň a verím, že to pomôže, pretože s takýmito pocitmi by sa nedalo normálne fungovať. A čo sa týka orgazmov počas stolice, to mi ostáva záhadou a presne kvôli posmešným reakciám, aké som schytal od vás, to zatiaľ riešiť nijako nebudem. Pekný deň.

valeria_h
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre_2
5. júl 2023

Akože fakt ste trápne ženy, ako sa dokážete pretekať v tejto virtuálnej šikane.. niekedy keď otvorím nejakú diskusiu na MK mám pocit že som sa ocitla v 5twj triede na základnej, kde má pár jedincov pocit aki sú vtipní keď si z jedného robia srandu..

natalis1998
23. jún 2024

Ahoj, chcela som sa opýtať či sa ti podarilo nájsť príčinu? Ja som vždy bola v tomto normálna lenže posledných 24 hodín mám presne tento pocit.. neviem ani zaspať.. absolútne neviem čo sa so mnou deje..

autor
24. jún 2024

@natalis1998 áno, príčina sa našla. Na nete som našla, že to môžu spôsobovať antidepresíva. A my sme zrovna vtedy (asi pred týždňom) zvyšovali dávku, ktorú som brala. Tak som hneď písala svojej doktorke a ona že hej, že to môže byť nežiaduci účinok. Po znížení dávky to chvalabohu zmizlo.