Čipky Macmiror 500 - skúsenosti

laura447
13. nov 2014

ahojte baby, máte skusenosti s týmito čipkami??Mne ich predpísala lekarka kvoli vytoku, nič viac nepovedala. Brali ste ho??

dada318
13. nov 2014

@laura447 ja som brala a svrbenie a pálenie prestalo, nemala som žiadne vedľajšie účinky, ale ja som nemala čípky ale tabletky do pošvy, brala som ich každý večer a v noci to vytekalo, čiže som si musela dávať vložku, lebo vytekalo také žlté, čo sa už nedá vyprať z nohavičiek, nijako am to neobmedzovalo 🙂 a brala som to od 37tt do 38tt 🙂

lejluska
13. nov 2014

aj ja som ich brala pri prvom tehu, ako písala kočka predomnou večer som si ich dávala a v noci to vytekalo...no mne vtedy nezabrali, musela som brať aj antibiotiká ale ja som mala iný problém, mala som streptokoka tak preto....

sziwi
14. nov 2014

@laura447 Ja som ich brala uz viackrat. Vzdy pomohli 🙂 Su to take velke zlte globule priamo do posvy... Tiez som si musela na noc davat vlozku (stacila hrubsia intimka) a niekedy este aj pocas dna, kedze to zo mna vytekalo. Odporucam vybrat koomplet cele balenie, aby si sa poriadne preliecila. A nesexovat pocas liecby 😉