Čím oddialiť menzes?

frzeiovn
29. apr 2023

Prosím vás akým spôsobom môžem oddialiť menzes je na spadnutie no v pondelok idem na turistiku a to by som nedala len veľmi by som chcela ísť..chodí mi tak 26-27 deň ale už má dnes bolí brucho a výtok a to len 24 je. Joj. Ďakujem vám

angela85
29. apr 2023

@frzeiovn nedávno tu bola debata na oddialenie ms citronom

sella38
29. apr 2023

jedinou istotou je norethisteron. Všetko ostatné je buď - alebo.

luckasvec
29. apr 2023

No to sa už neskoro pýtaš podľa mňa, uz asi nic, tie citróny by pomohli možno o týždeň skôr, alebo nabudúce norethisteron ten mne vždy zaberie

frzeiovn
autor
29. apr 2023

No len ten je na predpis.

monillia
29. apr 2023

@frzeiovn hlavne sa ti kvôli turistike neoplatí rozhadzat cyklus. Čoho sa bojíš, mavas silnú menstruaciu alebo bolesti?

frzeiovn
autor
29. apr 2023

@monillia silnú tak že ja behám každú chvíľku na wc. Tampón a vložka mi vydržia tak pol hodinu a zrazená krv. V noci vôbec nespavam čo sa budím že teciem. Takže to nepripadá do úvahy niekde v hore sa prebalovat a prvý deň aj spodok má bolí.

gejb
29. apr 2023

@frzeiovn začni s tým citrónom, štavu z jedného citrona denne...asi ti ju úplne neoddiali ale bude slabšia.

pinkgirl
29. apr 2023

Spoľahlivosť domácich receptov je veľmi slabá. Najúčinnejšia je hormonálna cesta. Ale liek musíš zobrať niekoľko dní pred očakávanou MS. A samozrejme je len na predpis. Teraz je už neskoro. Ešte by si mohla k tampónu používať ako doplnok k ochrane menštruačné nohavičky. Dajú sa už bežne kúpiť v predajniach ako DM, Lindex. A samozrejme e-shopy Perties, Snuggs...

janetinka27
29. apr 2023

norethisteron zastavi aj zacatu ms
Este uvidis,mozno na tu turu budes moct ist

frzeiovn
autor
30. apr 2023

@janetinka27
Dúfam že hej. Zatiaľ nič.

taktotedanie
30. apr 2023

@sella38 neskoro treba minimalme 5 dni pred

taktotedanie
30. apr 2023

@janetinka27 to je blbost

janetinka27
1. máj 2023

@taktotedanie co je blbost? Myslis to, ze zastavi krvacanie?
Brala som norethisteron roky zo zdravotnych dovodov na zastavenie krvacania, pretoze som krvacala viackrat pocas cyklu. Normalne zastavi krvacanie, precitaj si pribalovy letak.
Vopred pred ms sa uziva preto, lebo je to tak najlepsie z dovodu mozneho prudkeho poklesu hormonov pred ms.ale natvrdo zastavi aj zacate krvacanie.
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/nor...

taktotedanie
1. máj 2023

@janetinka27 ked viete tak viete
Darmo vysvetlovat
Pekny den

janetinka27
1. máj 2023

@taktotedanie tak povedzte, ked viete... rada si necham poradit

frzeiovn
autor
2. máj 2023

Koniec témy baby. Na tej túre som bola nakoniec aj v nedeľu a ešte aj v pondelok...síce počas prišlo ale bola som vybavená a ešte ma nebolelo spodok tak som to zvládla. Teraz už len oddychujem...😭
Ale dobré rady sa zídu do budúcnosti.