Chronická mykóza

ika11123
29. okt 2021

Ahoj čo podľa vás je lepšie pri chronickej mykoze wobenzim alebo enzymax uvažujem aj nad zelený jačmeň a chlorella od GW už si neviem rady nič nepomáha 😭 výplach mastičky Canesten takú malú masť na f sa začína 😁čaje probiotika aj dole a nič 😥 samozrejme som na diéte partnera nemám.... už som taká zúfalá že uvažujem aj nad vyplachom jablčný octom alebo sódou vraj niektorým to pomohlo ale bojím sa ísť do toho 🤷

macka9
29. okt 2021

@ika11123 ja odporúčam oreganovy olej , kapsuly treba sa prečistiť znútra ak sú zaplesnene čreva tak sa to vracia, čaj lapacho tiež pomáha a probiotiká candistop, dlhodobo aspoň 3 mesiace.

miskaradko
29. okt 2021

@ika11123 ahoj...ja som vybrala wobenzyn 3 mesiace a hned mi pohol. Ozaj aj teraz zvazujem,koli imunite a herpesom. Mykoza sa mi stratila hned...prajem ti nech si tiez ten pripad. Daj sa na wobenzyn👌👌👌

ika11123
autor
29. okt 2021

@macka9 to všetko už som brala 😥

ika11123
autor
29. okt 2021

@miskaradko ďakujem 🌹

kalendark
29. okt 2021

@ika11123 poslali ma na imunológiu, brala som pol roka nejaké lieky na imunitu, od vtedy pokoj

ika11123
autor
29. okt 2021

@kalendark boli ste aj na diéte?

kalendark
29. okt 2021

@ika11123 nie, len som jedla tie tabletky a teatree olej kvapku na intímnu som si dávala - imunológicka kázala a fakt to pomohlo... už 8 rokov odvtedy prešlo a nikdy sa to už nevrátilo

vorkola
29. okt 2021

Mne pomohol Femigel.To jee volnopredajne, a specialne na vytoky mykozy,nesmie sa to brat dlho,Skus aspon 1x tyzdenne,.Dlhodobo nie lebo zas to moc vysusuje vaginu

ika11123
autor
29. okt 2021

@vorkola a napríklad nebolo by fajn aj do kúpeľa dať pár kvapiek tea tree? momentálne sa vôbec nekupem iba sprchujem....niekde som čítala v diskusiách že si tak dávajú 🤷

vorkola
3. nov 2021

@ika11123 Mozes skusit aj to a.le na kupel do vane len asi 8 cisteho 100% tea triil ale nesmies zabudnut aj asi 3 polievkove lyzice jedleho panenskeho oleja do vane, lebo hovorim lieci, ale zaroven strasne vysusuje,a vagina musi byt vlacna.tyzden pred tymto ,neber absolutne nic ,ziadne masticky tablety , proste nic,a az potom skus toto ,co som napisala,Kupel vlazny a byt v nom 20 minut.neutierat nechat preschnut.Po prvom by mala nastat ulava az za cc_2 az 3 dni.Ak uplne by zmizla po prvom kupeli, tak nepokracuj,ak nie pokracovat za dalsi tyzden.A potom mesiac cakat

do_mi_ni_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
do_mi_ni_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika7990
25. jan 2022

@ika11123 micomax kura tabletková (prehĺtaš ich normálne nie odspodu.) mne pomohla len presne dávkovanie si nepamätám. Vtedy mi dával dr niekoľko balení za pár mesiacov a klop klop mám klud už niekoľko rokov. Keď sa raz za rok vráti ihneď mi dáva zas jedno balenie vybrať. Je to iba na predpis

kattibi
25. jan 2022

Mne tak isto nepomohlo nič, len prísna diéta na polroka, už mám pokoj 10 rokov.

sisa_el
23. dec 2022

@kattibi aka dieta? Co si vyradila prosim?

kattibi
23. dec 2022

Vyradila som zemiaky, bielu ryžu, cestoviny som jedla len celozrné a natural ryžu. Ďalej papa šli všetky sladkosti a slané pochutiny, mäso. Zaradila som lapacho chaj, lyžicu kokosového oleja každé ráno na lačno, veľa bielych nesladených jogurtov, acidko, kyslú kapustu, bryndzu (všetko možné čo prešlo fermentáciou) a aloe vera sirup. Veľa vody, zeleniny, kyslého ovocia, strukovín, vločky.... K tomu pohyb. Postupne som diétu zvoľňovala, ale ozaj POSTUPNE !!! Hoci odvtedy prešlo veľa času a dnes si dovolím občasne aj milku a chipsy, gró stravovania ostalo.... Pred tou diétou som chodiela s mykozou ku gyn aspoň 6x ročne. Škoda, že doktor mi o strave nepovedal ani slovo. Naštudovala som si to až sama po asi 3 rokoch trápenia, ktoré som zajedala čokoládou. 😂

sisa_el
24. dec 2022

@kattibi dakujem, skusim aj ja