Chlpy pri bradavkách na prsiach

15. apr 2024

Je normálne mat okolo bradaviek aj na dvorcoch chlpy? Dik.

xsimonkax
15. apr 2024

Je, mam ich aj ja. Hormonálny profil mam okej.

anavixy
15. apr 2024

Ano je to uplne normalne, ma ich takmer kazda zena.

majlo1234
15. apr 2024

Ano, nechutne, ale normalne😄 ja mam chlpy este aj v zadku takze asi tak

autor
15. apr 2024

Dakujem

zuzubb007
15. apr 2024

Jasné to má každý, vytrhnem a je

thirstymonk
15. apr 2024

Aj u chlapov je to normálne... Tie ženy, ktorým záleži na svojich manželoch/frajeroch, si ich obetavo trhajú pinzetou. Ďakujeme vám <3

majlo1234
15. apr 2024

@thirstymonk dufam, ze aj muzi, ktorym zalezi na partnerkach, si ich trhaju pinzetou/laseruju/depiluju😚

minenkak
15. apr 2024

Čo je natom nenormálne

minenkak
15. apr 2024

@thirstymonk ženy si trhajú chlpy kôli chlapom?

thirstymonk
15. apr 2024

@majlo1234 Ja osobne áno. Ale mnohé ženy zbožňujú orangutanov, tak im to neberiem. Moja mi povedala, že jej to je v podstate jedno, ale čo si budeme klamať. Aj sex na hladko je podstatne lepší ako chlpatý sex. Teda aspoň na základe vlastných skúsenosti.

thirstymonk
15. apr 2024

@minenkak No a kvoli komu? Však tebe ako žene je šuma fuk, či maš chlp na prse, abo ne, či? :D Keď som bol ešte single, tak mi všetko bolo jedno. Aj že mam ksicht jak požgriapana školska lavica.

minenkak
15. apr 2024

@thirstymonk no ja osobne si odstraňujeme chlpy kôli sebe,ja robím všetko, len kôli sebe a nie kôli iným

ankare
15. apr 2024

@thirstymonk aj Ty si ich trhas kvôli svojej žene?

majlo1234
15. apr 2024

@minenkak ja hej, a kvoli ostatnym ludom😂 keby som zila sama na svete, tak chodim chlpata a je mi to jedno. Ale nemam odvahu vystavovat svoje chlpy cudzim ludom.

katka700
15. apr 2024

Áno je to normálne, súvisí to s cyklom, v určitej fáze tie mrchy vyrastú.
Žena ktorá má telesné ochlpenie nie je nenormálna ani chorá, to sa len snaží nakecat "depilacny" priemysel.

thirstymonk
15. apr 2024

@ankare Ako som povedal, moja žena tvrdí, že jej to je jedno. Mne to jedno nie je. Teraz napr. som už mesiac neoholený a cítim sa hrozne. Len nemám energiu sa večer mordovať v sprche hodinu. :D MY muži to robíme inak, nie jak vy, že jeden deň si oholím nohy, druhý deň stehná, tretí deň pazuchy a štvrtý cikuľu :D My všetko naraz a raz za týždeň dva. :D Potom to dlho trvá a zožerem pri tom dve žiletky hehe :D

A skúšal som aj laser z lidlu, aj philips lumea, či jak sa to volalo, aj dokonca veľký ofiko laser u kozmetičky, akurát, čo som tam nechal 5 kila a som furt chlpatý jak opica. Asi mi nie je súdené vyzerať jak človek.

Skúšal som aj depilačné krémy, ta to mi každý piaty chlup zišiel a zbytok ostal a ešte to aj smrdelo fuj. Asi všetko som vyskúšal, čo sa dalo. Aj klasické pásy depilačné, niekedy to bol dosť kríž, ale tak ja som skala, na mňa ani soplík neplatí. Aj potom ten vosk, čo som si rozpušťal doma v plechači a lial na telo. Už si nespomeniem na nazov.

minenkak
15. apr 2024

@majlo1234 tak toto by som nezvládla ,robiť niečo takéto kôli ostatným,to by som musela byť dokonale hladká.Ale poradím ti ako sa chlapov naozaj rýchlo a nadlho zbaviť,teda ako to robím ja ,vytrham,počkám kým začnú rásť,oblikam IPL a to mizne v momente ,za tri krát čo oblikam mám 90%chlpov preč a to mám fest tmavé a silné

majlo1234
15. apr 2024

@minenkak my mame doma phillips lumea, ale na mna to nefunguje, som svetla so svetlymi chlpmi, ale zvazujem po navrate z rodicaku zainvestovat do profesionalnej laserovej epilacie. Ja uz roky chodim na depilaciu cukrovou pastou, raz do mesiaca ma toho zbavia, ale vravim, ze pre seba to nerobim😀 cize v zime, ked nosim dlhe gate a nechodim plavat, som na neviditelnych miestach jak opica a nevadi mi to😂

minenkak
15. apr 2024

@majlo1234 no vidíš,však ti môže byť jedno čo ostatní

majlo1234
15. apr 2024

@minenkak ja neviem, dufam, ze ked budem starsia(stara zena) uz mi to ozaj bude jedno. Ale teraz si fakt neviem predstavit sebavedomo sa vyvalit napriklad na plazi s chlpatou frndou a pazuchami

minenkak
15. apr 2024

@majlo1234 však skús uvidíš,možno to nebude také strašné ako si myslíš