Chlpy okolo bradaviek

morningcoffee1
8. júl 2017

Ma niektora podobny problem? Ako riesite ochlpenie okolo bradaviek? Holenie sa zda byt jednoduchym riesenim, ale neodstrani cely chlp a ostavaju tam cierne bodky.

valy
8. júl 2017

pinzetou 🙂

6699333
8. júl 2017

Tak nastastie ma to netrápi ale určite by som to neodstranovala holenim ale skôr depilovanim alebo pinzetou

janinah
8. júl 2017

nesmú sa vytrhávať,len strihať ,to si pamätm ešt ezo školy,ale už neviem prečo

majloo
8. júl 2017

Sem tam ked nieco vyrasi, pouzijem pinzetu. U mna to suvisi s cyklom a hormonami.😝

simonahra
9. júl 2017

ja to našťastie riešiť nemusím ale trhať tie chĺpky mi nepríde ako najlepší, mne sa tiež niečo také marí, že na takýchto citlivých miestach by sa to nemalo riešiť takto drasticky. neviem no, možno ak to máš nejaký jeden dva tak budiš ale nepozdáva sa mi to.

majloo
9. júl 2017

Drasticke je nechat si tam tie chlpky. To ked keby muz vidi, prekoti ho😂 ale nie, co by sa tak asi malo stat? Treba dat prec aj korienok.

sisulia
9. júl 2017

no zeny prepacte ale mna pretaca iba ked si to predstavim a nie este keby som si ich mala trhat. ved to musi byt hrozne neprijemne a bolestive. ako casto si to vlastne trhate? plus ved ked sa vytrhne aj s korienkom tak novy narastie este silnejsi a tmavsi nie?

katarina777777
9. júl 2017

Aj ja to mam 😂

tajka1986
9. júl 2017

@morningcoffee1 moje nervy...vezmem pinzetu a vytrhnem. Je tam toho. Jedna sa o par chlpkov nie cely prales tak co by sa ako malo stat? Ze sa nad tymto vobec niekto pozastavi fakt nechapem🙂

katarina777777
9. júl 2017

😇

atka1989
17. nov 2019

Trham to pinzetou.