Chĺpky na zadku

janasilnajana
29. máj 2018

Ahojte, je mi to trosku trápne snáď ma nevysmejete. Ale mam dosť dlhé a tmavé chĺpky po celom zadku. Je to dosť vidno a neviem ako to riešiť. Mam strach ze krd začnem holiť zadok potom začnú rast i tam kde nie sú lebo zase úplne husto po celom zadku nie sú, ale su dosť viditeľné. Na kúpalisko sa neodvážim ísť. Viete mi niečo poradiť, pripadne mate niektorá taky problém? Ďakujem

sissy27
29. máj 2018

@janasilnajana smer kozmetička a epilácia voskom. Nič, čo by tam ešte nezažili a nerobili. Holenie si v praxi neviem dosť dobre predstaviť, hlavne o tri by si mala na zadku strnisko. Dobrá správa je, že holenie nemá vplyv na rozmiestnenie, hustotu alebo intenzitu ochlpenia. Vlasy si striháš a tiež ti nerastú kvôli tomu pod kolenom, že? Tak chlp je presne to isté - počet vlasových korienkov je daný, viac ich nebude.

silver84
29. máj 2018

Laserove studio a epilacia laserom. Treba opakovat min 6-8 sedeni (po 6 tyzdnoch). Pozor aby si si nevybrala IPL, je tiez ucinne ale treba viac sedeni. Najlepsi je laser na principe selektivne termolyzy. Drzim palce

tarra6
30. máj 2018

určite laserom, včera som tu čítala diskusiu že IPL je len krátkodobé na pár týždňov a chĺpky rastú znova. Laser ich vyhubí. Len ako píše silver84 treba viac sedení a finančne je to dosť náročné ale stojí to za to. Ja som si pred cca 15 rokmi dávala laserom odstraňovať chĺpky na nohách a v podpazuší. Na nohám mi rastú už len kde tu (chcelo by to ešte tak asi 2x ísť) a to som mala nohy skoro ako chlap. V podpazuší mám asi tak 3 chĺpky. Viac mi tam už nerastie. Takže keď to aj dosť stojí, efekt je dlhodobý.
http://www.chirmedplus.sk/-laser-alebo-ipl

silver84
30. máj 2018

Pre mna to bola naj investicia. Mam oblast bikin, intim aj podpazusie. Teraz po porode a hormonalnych zmenach som zacala i s laserom na brade a krku. A nie je to az take narocne, lebo to neplatis naraz, ale kazdych 6 tyzdnov tak sa to da nasetrit.ja odporucam www.lasoma.sk (ale aj chirmed ma ten dany pristroj, potom biem ze to ma ustav lekarskej kozmetiky, salon laurentis a les palisades). Drzim palce pri vybere

silver84
30. máj 2018

Teraz citam ze si z kosic, takze ti salony v ba asi nebudu treba 😂😂😂

janasilnajana
autor
30. máj 2018

Tak ďakujem ženy, určite niečo vyskúšam

lusinda1989
30. máj 2018

@silver84 ahoj môžem sa tá niečo spýtať? Čo znamenajú jednotlive oblasti teda ako to tam majú rozdelené? Nerozumiem ako rozlišujú bikiny, bikiny zúžené a intim 🤷🏼‍♀️ Dakujem

silver84
30. máj 2018

@lusinda1989 bikiny = co trci z plaviek resp. Z nohaviciek. Bikiny zuzene = pod plavkami, podla tvojho zelania ako chces mat siroky trojuholnik. A intim je oblast ohanbia (okolie velkych pyskov, tj. Od trojuholnika smer ku konecniku).

lusinda1989
30. máj 2018

@silver84 dakujem velice pjekne 😉