Chlamýdie a sex

13. aug 2024

Pred cca 5-6 mesiacmi som ukoncila vztah, boli mi zistene pohlavne chlamydie. Ex Partnerovi som to v tom čase samozrejme oznámila aby sa dal aj on preliečiť. Ja som nemala nikoho ibeho. Rozisli sme sa. Liečba trvala min. 2 -3 m. Atb. + vag. krem na bacile, az potom som bola co preukazal aj kontrolny ster. Teda dokopy sme neboli spolu mozno 4 m. Stretli sme sa po case, vyslovene ma oklamal ze bol u lekara a ze nic nema. Mali sme int. pomer. Tadá na 12 deň mam vytok, zapach od spodu, bolesti, palenie,. Ako sa teraz mam ukazat na oci gynekologovi v kratkej dobe a riesit ten isty problem.

sisa_s
13. aug 2024

Ked si liezla s exom do postele, nevadilo ti to, prezijes aj navstevu dr..

januska12323
13. aug 2024

Lekárovi je to jedno.

sisska96
13. aug 2024

Načo si taká sprostá že trtkáš s exom, od ktorého si dostala už raz chorobu???? Keď nerozmýšľaš tak ti treba, môžeš sa zase liečiť

autor
13. aug 2024

@sisa_s primitivna odpoveď, nemáte ani šajnu o tomto vzťahu ale súdiť musíte okamžite.

sisa_s
13. aug 2024

A naco je takato diskusia? Mame ta polutovat? Zjavne je ex blbec a klamar, takze neviem, co si zrazu dotknuta

autor
13. aug 2024

@sisa_s Pytam sa zien co tym presli, mala si chlamydie ked si taka mudra?

sisa_s
13. aug 2024

Ziadnu otazku si hore nepolozila o tom, kto si tym presiel a nie, neleziem kadekomu do postele

sense
13. aug 2024

Tak treba ísť opäť k lekárovi a preliecit sa...keď si spala s ex bez ochrany plus teda si mu opäť verila
Gynekológ ti nepovie nič Max si pomyslí to čo ostatné ženy tu...

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. aug 2024

@sense no verila som…

svetlonos
13. aug 2024

Nie nemáme pojem o tvojom vztahu nevztahu. Ale chlamýdie chytil fesak od inej ženskej. Teda ta podviedol! A on vraj nemal nič, haló?
Podviedol ta, nakazil, rozišli ste sa, ty vyliečenie = potiaľ dobre.
A ten tvoj skrat potom, cele zle. No nič. Doktorovi povedz, ze si bola blba, zalubena a verila si mu. Teraz si to schitala znova, lebo ta už znova podviedol.
Inak tiež som mala problémy, Isla som k liečiteľov a tiež mi povedal, že mám chlamýdie aj pľúcne, aby nuda nebola. Ja som vtedy ani nevedela ci to je... Isla k doktorke, ta potvrdila a s pánom blbcom som sa rozisla. A mohol by aj kankan tancovať, aj sa vyhrážať, mal smolu. Takže asi tak, tiež som okrem neho s nikým nespala. Poučenie sa a bebud už blbá, nič v zlom.

autor
13. aug 2024

@svetlonos 🙏 dakujem, toto beriem, no jednoducho som mu verila pretoze pred rozchodom sme aj jemu vybavovali sukromneho urologa, bol kompletne vysetreny krv moc vsetko neg. u obvodneho uz ten urolog chybal. Neboli sme spolu 4 m. takze som mu verila vsak ale sprosta som bola. Len sa od hanbi prepadnem zajtra u svojho..

autor
13. aug 2024

@svetlonos a toho kretena nechcem viac vidiet no co mam na to povedat ide mna smu rozdrapit od zlosti

nikpa
13. aug 2024

Ak máš potrebu lekárovi niečo vysvetľovať tak mu povedz pravdu, bez podrobností. Proste, že ťa nakazil opäť ten istý muž lebo klamal, že sa preliečil. Ale ver, že lekárovi to je jedno, takých prípadov mu tam chodí denne niekoľko. Inak on nie je nijako postihnutelny keď vedome roznaša pohlavnú chorobu?! Aj toto by som riešila a samozrejme by som ho s tým aj oboznámila, nech vie co ho čaká

autor
13. aug 2024

@nikpa vies co ja revem do vankusa aka som sprosta. Skrat. A hlavne ze som verila ze si to dotiahol dokonca. Normalne som sa ho na to opytala. Klamal… do riti som ho poslala hned po par dnoch kedy sa mi zacal vytok zlty, ale som dufala ze sa to nespusti znova no dnes 12 den je to tam, vecer sprcha rano sprcha a uz sa sama citim zo spodu…

nikpa
13. aug 2024

No tak si sa poučila 🤷 Buď rada, že su to ,,len chlamýdie,,

princkrason
13. aug 2024

ked sa preliecis ozvi sa mi ,cmuq tvoj ex

michaela329
13. aug 2024

Lekárovi je to absolútne jedno-nic nevysvetluj. Normálne choď, preliec sa a používaj bariérovu ochranu.

muchotrafka298
13. aug 2024

Lekarovi je to uplne jedno, ze ci mas alebo nemas nejaku chorobu. Nemusis nic vysvetlovat. Pre teba je to ponaucenie, ze mas pouzivat kondom.

egonsk
13. aug 2024

Lekar nebude posudzovat tvoj sukromny zivot, pre neho si rovnaky pacient ako kazdy iny, takze kludne za nim zbehni a povedz, ze si to dostala od nejakej nahodnej znamosti, alebo kdesi v bazene (ked sa nahbis), alebo, ze proste nevies ako si ich znovu dostala (zatlkat-zatlkat-zatlkat). Chlapca nabuduce pekne pozdrav a podakuj sa mu za repete...

egonsk
13. aug 2024

@nikpa no o 3 tyzdne tema "vidite 2 ciarky?" by zaiste neurobila zadavatelke moc radosti...

autor
13. aug 2024

@egonsk ale no neprehaňať zase…

autor
13. aug 2024

@egonsk ja keď mu vysolim, ze som s nim bola tak uz vidim jeho vyzor teraz, potom mi da kazeň o tom, ze atb. su rezis…. a este pol hodiny ho budem pocuvať. Ked mu budem zatlkat tak mi da uplne ine lieky ako tie co zabrali 🤦🏻‍♀️ Uz ho pocujem, bola ste sa kupať ano… a neda tie co zabrali ale ine, to len nejaky bacil…

sense
13. aug 2024

Ty nemusíš lekárovi povedať kde a kedy si s kým bola. Máš problém nech spraví test,ak sa potvrdia chlamýdie dostaneš lieky a hotovo

luliu
13. aug 2024

Nepochopím tvoje konanie, nakazil ťa, to už je dôvod prečo by som o neho ani kolobežku neoprela a nie sa s ním znova vyspať. Naozaj nepochopím...... Snáď máš poučenie a už nikdy to nezopakujes - do tretice pohlavna choroba by nebola bohviečo

autor
13. aug 2024

@luliu no uz ho nechcem ani vidieť. Ja som clovek ktory neklame nedokazem oklamat takto nikoho, normalne sme o tom hovorili pred tým. Uz nechcem muzov ani vidieť.

kiki68
13. aug 2024

Ako mozes verit niekomu, co Ta podvadzal? Na gynde povedz, ze nech spravia aj dalsie choroby ( HIV, Syfilis, Kvapavku, Hep B, C ), lebo dotycny robi kadeco a Ty mu este veris… normalne nechapem, ze clovek moze takej stetke chlapovi verit… Utekaj k lekarovi, tomu to bude jedno. Ale Tebe by nemalo byt dalej jedno, ze co so zdravim

sante81
13. aug 2024

Aj keby mal penis vykladaný Swarovskiho krištalikmi, tak mu prosím už do postele nelez 🙏

niekto2hy
13. aug 2024

Najhorsie sa uci na vlastnych chybach...