Charakter výtoku pred MS a v tehotenstve

23. apr 2021

Zdravím Vás, kočky aký má byť výtok pred MS a aký na začiatku tehotenstva? dnes by mi mala prísť MS, testy mi zatiaľ duchujú, BT mám zvýšenú a bolesti v podbrušku u asi 6 dní, od vcera možno trocha zretelnejšie, ale stale pocit, že už - už sa spustia ale vzdy to prejde. Spustil sa mi dost silný výtok, medzi prstami biely, mliečny - lepkavý. Vopred dakujem!

aneta129
23. apr 2021

No ked ti testy duhuju tak snáď ❤️ cele tehu mam taky výtok...

autor
23. apr 2021

@aneta129 pred par minutami som skontrolovala este raz a mala som uplne biely hlien, dost tuhej konzistencie, ja osm uz magor z tohto :D

katkamatka7
23. apr 2021

Je podobný, ale je ho viac, napriek hustej bielej konzistencii môžeš cítiť, akoby si sedela v studni vody. ( Ale každá žena iná aj tehu iné)

pondelok01
23. apr 2021

Vytok nie je vobec smerodajny, mozes ho mat v tomto stadiu cyklu hocijaky, bez ohladu na to, ci si tehotna alebo nie.

lllenuli
23. apr 2021

Ja som ho mala viac menej rovnaký ako pred ms ale veeela....stále som mala pocit, že už som určite dostala, lebo to zo mňa tieklo 🙈😁 som 6tt a stále je to na intimku 😁 a tiež som to mala ako ty že už cca týždeň pred ms ma bolelo podbrusko, niekedy viac, niekedy menej...držím palce 🙂