Červené bodky na vnútornom pysku vulvy

jana10987
24. jún 2020

Možno v januári som si všimla, že na vnútornom vonkajšom pysku sa mi objavilo začervenanie a akokeby červene bodky, svrbelo ma to. Žijem v zahraničí a najsamprv musím kontaktovať obvodného lekára- tam to bolo pokus focus, niejaké tabletky, canesten krém, vaginálne tabletky... proste po dvoch mesiacoch som sa dostala ku gynekológovi, ten mi predpisal dermalný krém a objavil cystu- takže som musela do nemocnice na lepšie vyšetrenie- kde mi vzali krv a potom objednali na vyšetrenie, v tu dobu som používala krém predpísaný gynekológom a o dve mesiace kontrola.. no na poslednej kontrole mi povedali, že je všetko v poriadku, no ja tam mám stále začervenanie - nie také veľke ako pretým a červené bodky,proste vonkajšie pysky nemajú rovnakú farbu... skúšala som sa opýtať na rôznych poradniach aj som volala svojej gynekologičke na svk, ale tá mi povedala, že ma musí vidieť- no kvôli corone sa domov nedostanem, pretože tu kde žijem sú stále zatvorené hranice....žienky mňa zaujíma, ak tu niekto mal podobný problém ako ja, aku dermálnu masť ste užívali... stery tu nerobia :( a lekárom tu neverím...za vaše rady vopred ďakujem