Červená stolica

17. aug 2024

Zdravicko idem ku vám s prozbou o radu približne 3 dni má boli konecnik celkovo zvierač ešte som to nemal boli má pri pohybe pri sedení ale pri lezani ani nie a ani pri stolici má neboli toto som ešte v živote nemal q dnes od rana mam červenú stolicu aj voda začervena len neviem či to nemôže byt ta stolica taká z včerajšej 100% jablkové cviklovej stavy ktorú som včera vypil asi liter len má zaujíma či mi neviete poradiť ohladom toho boľavého zvieraca a či sa stolica môže s toho džúsu sfarbit alebo to môže spolu súvisieť. Brucho má neboli len cisto konečnik. Hygienu mám dobrú si myslím vždy po potrebe sa sprchnem alebo v práci používam vlhčené obrúsky antibakteriálne . Ďakujem za každú radu

viestta
17. aug 2024

ano, cvikla farbi aj stolicu

veronika2316
17. aug 2024

Podľa mňa tá cvikla a čakaj že za chvíľu ťa tu sprdnu že tu rozoberas farbu svojej stolice lebo tu už je každá otázka zlá 😂

autor
17. aug 2024

To dúfam že nie 😂 veď vidim tie správy ľudí ako hneď dakto nabehne na dakoho že je hypochonder lebo niečo chce vedieť tak som tri krát rozmýšľala že či pisat či nie 😂

i_vu_li_cek
17. aug 2024

Tá červená stolica môže byť z cvikly. Čo sa bolesti týka, ešte sa chvíľu posleduj a ak neprejde, navštív proktológa. Určite nečakaj dlho, také veci sa vedia nepekne zvrtnúť.

autor
17. aug 2024

Bola som v lekárni a kúpila procto gyvenol alebo ako sa to vola ale už lepšie trochu uvidíme budem potierat

taktotedanie
18. aug 2024

Ano z cvikly
Boliet ta mozu hemoroidy

mamina7070
18. aug 2024

to je z tej stavy, k tej masticke si dokup detralex a davaj prve tri dni tri krat dve tablety a potom staci jednu denne
to je na hemeroidy