Celková obriezka penisu

anonymne_
7. aug 2024

Ahojte.

Som chalan, viem, že táto stránka je určená najmä pre mamičky aby zdieľali rady. No aj tak vyskúšam napísať sem. Už dlhšiu dobu mám problém. V detstve, asi v cca 2-3 rokoch som absolvoval celkovú obriezku penisu. Vraj sa s tým už nedalo nič robiť, lebo som mal vážnu fimózu. Aktuálne mám 20rokov. V poslednej dobe vnímam to, že som obrezaný, veľmi zle. Hlavne po psychickej stránke ma to ničí. Neviem sa s tým vyrovnať. Trápi ma to a cítim sa byť iný, ako ostatní chalani. Nie som nejaký konzervatívny typ, ale proste viem, že predkožka má svoj účel a trápi ma, keď viem, že ju nemám. Niektorí hovoria, že veď to nič nie je, je to "len" časť kože. Lenže tá časť kože má svoj účel... Bojím sa, ako bude na to reagovať baba pri pohlavnom styku. Ten som zatiaľ nemal. Zároveň sa bojím aj toho, ako je na tom moja citlivosť. Neviem, či dokonca nebudem mať menší pôžitok s pohlavného styku, než neobrezaný muž. 😞 Cítim na sebe, že ma to poznačilo. Čo mám robiť? Prosím poraďte. Mám navštíviť psychológa? Myslím si, že jednoducho nezažijem také veci, ako s predkožkou. Neviem ani, či tá obriezka bola vykonaná dobre, či to vyzerá pekne. Neviem to posúdiť...

Ďakujem za rady, snáď nebudú zaznievať urážky.

anjelok
7. aug 2024

Vobec sa tym netrap. Ak ta bude partnerka lubit, toto bude posledna vec, co ju bude trapit. Ja som mala priatela s obriezkou a sex bol super.
A pacilo sa mi to viac aj z hladiska hygieny.

ariannazara
7. aug 2024

Môj muž si to chce dat spraviť, podľa mňa to je normálne..

bluka2
7. aug 2024

Foto nebude? 😄 len vtip. No mal by si to proste vyskúšať a nie umarat sa nejakými teoretickými strachmi. Vieš prečo? Lebo je to jedno, či chlap ma alebo nemá obriezku, ide o niečo ine 😉

ysseba
7. aug 2024

Tak nemáš toho veľa na výber... Obriezku už máš spravenú, to nejde zvrátiť. Tak načo sa trápiť? Kamarátka mala frajera s obriezkou, hovorila, že ho mal síce menej citlivého ako chalani bez obriezky (čo je pochopiteľné), ale že v pohode. Fakt sa tým netráp, nie si jediný. Ak myslíš, že psychológ by ti pomohol vyrovnať sa s tvojou traumou (ktorá ale naozaj nie je nič hrozné), tak určite ho vyhľadaj.

thereisabear
7. aug 2024

Ja len že mnoho žien by si radšej vybralo muža s obriezkou ako bez...

lindous
7. aug 2024

K tvojmu vnútornému prežívaniu ti neviem moc toho povedať a mrzí ma, že ťa to takto trápi, hlavne lebo je to vec, ktorú zmeniť nevieš a teda sa s tým treba naučiť žiť - psychológ znie rozumne, tak možno len na ukľudnenie, ako partnerka som sa nikde nemohla sťažovať, skôr naopak 😄

seahorse27
7. aug 2024

Muzi s obriezkou su vraj v sexe vykonnejsi - tym, ze maju mensiu citlivost, vraj viac vydrzia, co teda zeny vacsinou ocenuju. Inak nie je to az taka zvlastnost, muzi si to davaju robit aj z hygienickych dovodov, ortodoxni Zidia vsetci z nabozenskych dovodov…Toto by teda mna ako zenu absolutne netrapilo vo vztahu, zbytocne sa tym zatazujes. Ale ak mas z toho naozaj zly pocit, tak kludne navstiv psychologa.

martinmmartin
7. aug 2024

Mas este moznost emigrovat do kapitalistickej cudziny kde je to absolutne rozsirena vec ( USA)

joesvk
7. aug 2024

Ver mi,že mnohí ľudia mali z niečoho podobného stres pred prvým sexom .Aj z iných vecí, ktoré mali pocit,že sú iné . Zvýšené ochlpenie,netypická veľkosť ...

Pochybujem,že toto by bol ore normálnu ženu problém. Sám uvidíš ako si sa zbytočne trápil.

luccija
7. aug 2024

@anonymne_ vôbec nech ťa to netrápi.Moj prvý priateľ bol obrezany a pre mňa bol šok vidieť potom neobrezaneho🤪a celkovo je to hygienickejsie a estetickejsie.Nerob si stresy dopredu naozaj...

sashka22
7. aug 2024

@anonymne_ najlepší pôžitok s obrezaným 👌👌🤤 kočke to isto vadiť nebude

januska2
7. aug 2024

Aj môj muž to ma a vieš čo mne sa to veľmi páči. Vyzerá oveľa krajšie ako s predložkou a tiez aj z hyg. Dôvodov sú myslím ze je to lepšie. Nemám mat koli tomu určite stres 😉😁

anonymne_
autor
10. aug 2024

Ďakujem, skúsim toho psychológa.