Časté infekcie a mykózy. Čo prírodné na to zaberie?

ka131
5. máj 2009

Ahojte.
Mám taký problémik. snažíme sa o babo už 2 roky. a niekedy tak každý 3 mesiac ma zastihne infekcia vždy mi gynekolog da na vkladanie a chvilu pokokoj a za chvílu znova a to nehovorím ked užívam antibiotiká ☹ vtedy mikoza príde hned pijem aj aloe vera aj rozne vitamíny. Poradte niečo prírodné aj čaje kupujem Ginastan, ženský .... alchemilku

leigh
5. máj 2009

Ahoj, ja som mala problemy velmi dlho s kvasinkovou infekciou, stale sa mi to vracalo, neviem ci je to u Teba to iste, ale kazdopadne doktori sa ma snazili liecit roznymi liekmi, mastami, cajmi, ale nic nepomahalo. Pred rokom mi priatel nasiel velmi zaujimavy clanok prave o tomto probleme /infekcie/ a tam odporucali zmenu stravy. Uplne som sa vyhla jedeniu rafinovaneho cukru a bieleho peciva na niekolko mesiacov + som jedla vela zeleniny a ovocia. A ak zahustujes polievky alebo omacky bielou mukou, tomu sa tiez treba vyhnut, v nutnom pripade radsej pouzivat kukuricnu muku. Uz po kratkom case sa infekcia stratila. Obcas som mala pocit, ze sa vrati - pocity palenia a svrbenia 😒 , ale musim povedat, ze to naozaj funguje a ja som uplne zdrava uz vyse roka 😉 . Najma zo zaciatku to bolo velmi tazke, ale stoji to za to. Teraz uz opat mozem jest sladkosti a pecivo, aj ked ja sa to snazim obmedzovat.