Canesten tabletka

16. mar 2024

Ak si dám dnes canesten tu jednorazovu tabletku zisti to doktorka v utorok na preventivke? Alebo to dovtedy úplne zmizne ?

viestta
16. mar 2024

Sice neviem preco by mal byt problem ak by to zistila, ale za tri dni sa tabletka vstreba

autor
16. mar 2024

@viestta nechcem aby zistila lebo mi zasa predpise antibiotiká naposledy som z nich 2 týždne prehnačkovala. Tak chcem skúsiť tento canesten

jaaankaaaa
16. mar 2024

Ale veď canesten je antimykotikum a antibiotíka sú, no veď viete, na baktérie, tak nechápem, ako tieto dve veci spolu súvisia 😄

autor
16. mar 2024

@jaaankaaaa no mala som zapal od spodu, povedala ze mykoza a dala mi 2 týždňové antibiotiká z ktorých mi bolo neuveritelne zle, tiež mi to nesedelo preto chcem toto vyskúšať ,kamarátka písala ze jej to vždy zaberie

jaaankaaaa
16. mar 2024

No takto, ak to bola naozaj mykóza a naozaj antibiotiká, tak je to riadna hlúposť a v takom prípade by som zmenila gynekológa. Veď je predsa známe, že mykóza môže vzniknúť aj práve pri užívaní antibiotík

autor
16. mar 2024

@jaaankaaaa ja sa v utorok ešte spýtam, lebo tie antibiotiká očividne nezabrali keď sa mi to vrátilo zato chcem ten canesten

lulupulu
16. mar 2024

Ja mam po každých antibiotikach mykozu. Teraz mesiac dozadu som mala zápal močových ciest, antibiotika a po nich taka mykoza neskutočná a 2 týždne hnačky. Už som sa chcela vážne ísť dať pre operovať na muža lebo ma nebavia vkuse tie problémy s tým dole 😭🤦‍♀️

eternity24
16. mar 2024

Keď vám bolo po atb zle a mali ste z ich užívania hnačku, trebalo kontaktovať lekárku aby ich zmenila.